Seko mums

Latvijā

No 1.jūlija sabiedriskajā transportā nav obligāti jālieto sejas aizsargmaskas

© Sputnik / Евгений Епанчинцев

No trešdienas, 1.jūlija, prasība sabiedriskajā transportā nēsāt sejas aizsargmaskas vairs nebūs obligāta, tā liecina Ministru kabineta apstiprinātie grozījumi noteikumos.

Otrdien 30.jūnijā Ministru kabinets lēma kādas izmaiņās stāsies spēkā no 1.jūlija. Grozījumi noteikumos paredz, ka sabiedriskajā transportā vairs nebūs obligāti jālieto mutes un deguna aizsegs. Tādējādi sejas aizsega lietošanai turpmāk būs tikai ieteikuma raksturs – it īpaši personām, kurām ir elpceļu slimības pazīmes – iesnas vai klepus.

Savukārt personām, kuras iebraukušas no ārvalstīm ar augstu saslimstību ar Covid-19, dodoties uz dzīvesvietu pašizolācijā, izmantojot sabiedrisko transportu, mutes un deguna aizsegs būs jālieto.

Jau vēstījām, ka pēc ārkārtas situācijas valstī vēljoprojām bija obligāta prasība sabiedrisko transportu pasažieriem lietot sejas aizsargmaskas vai šalles, lai gan sodus par sejas aizsargmasku neizmantošanu, piemērot vairs nevarēja.

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: mk.gov.lv

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top