Seko mums

Dažādi

NMPD automašīnu riepu stāvoklis liek šausmās ieplest acis

foto: skaties.lv

Neatliekamais medicīniskais palīdzības dienests steidzies uz izsaukumu Tūjā, lai palīdzētu kādai sievietei atgūt veselību, taču mediķu veselība, pašiem nezinot, arī tiek apdraudēta, jo speciālistu brigāde brauc automašīnā, kurai riepu stāvoklis liek šausmās ieplest acis.

Aculiecinieks Edijs stāsta: “Es piefiksēju, ka ātrās palīdzības mašīnas riepas ir nekādas. Es piegāju tuvāk un secināju, ka tur bija palicis knapi milimetrs. Tas nav normāli!” Edijs šo situāciju pārrunājis ar konkrētās NMPD automašīnas vadītāju, kurš piekrits, ka situācija ir ļoti slikta, atklājot, ka problēma meklējama finansējumā. Mediķiem neesot liekas naudas, lai nomainītu automašīnas riepas.

skaties.lv

“Šī riepa jau kādu laiku nestrādā. Malas, kuras riepai vispār nav, nodrošina riepas saķeri pie manevrēšanas ātrumā. Tā nav ātrā palīdzība, tā ir nāvinieku brigāde,”

šokēts izsakās auto eksperts Uģis Vītols.

Taču transporta nodrošinājuma nodaļas vadītājs gan nepiekrīt, ka riepa savu laiku būtu nokalpojusi. “Riepas atlikums bija 4,5 milimetri. CSDD normatīvs nosaka, ka var būt 1,6 milimetri, bet ātrās palīdzības iekšējie noteikumi nosaka, ka var būt ne mazāk kā 3 milimetri, ” stāsta Raimonds Sils.

Tāpat Raimonds noliedz, ka būtu problēmas ar finansējumu un naudas visiem ir pietiekami. Pašlaik konkrētās automašīnas riepas ir nomainītas, taču tam neesot nekāda sakara ar to, ka riepas esot savu nokalpojušas un palikušas bīstamas.

Avots: skaties.lv/Bez Tabu

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top