Nils Ušakovs publicē video kurā redzams cik ļoti stabiņi traucē novākt sniegu (video)


Nils Ušakovs publicē video kurā redzams cik ļoti stabiņi traucē novākt sniegu (video)

Sadursme jau rakstīja, ka pagājušajā nedēļā Rīgas pašvaldība par nekvalitatīvi veiktu darbu sodīja uzņēmumu Clean R, kas atbild par sniega novākšanu. Brīvdienās lielā snigšana turpināja radīt problēmas Latvijas galvaspilsētā, un par sniega tīrīšanu atbildīgais uzņēmums “Clean R” aizvadītajās brīvdienās atkal nav ticis galā ar saviem pienākumiem.

Iespējams, ka uzņēmumam Clean R kvalitatīvi novākt sniegu no Rīgas ielām traucē ierobežojošie stabiņi, tautā tā dēvētie “staķīši”. Bijušas Rīgas domes mērs Nils Ušakovs sociālajā vietnē facebook ir ievietojis video, kurā var redzēt ar kādām grūtībām Rīgas ielās nākas saskarties sniega novācējiem. Acīmredzot, ne tikai uzņēmumu Clean R ziema ir pārsteigusi nesagatavotu. Arī Rīgas pašvaldība, ņemot vērā izvietoties ierobežojošos stabiņus, nav padomājusi kā ziemā var ātri un ērti atbrīvot ielas no sniega.

Pēc video sižetā redzētā var noprast, ka sniega novākšana šajā ziemas sezonā Rīgā aizņems daudz vairāk laika nekā tas ir bijis citus gadus. Tāpat nav skaidrs cik stabiņi tīrīšanas rezultātā tiks neglābjami sabojāti un cik daudz naudas tas izmaksās Rīgas iedzīvotājiem. Cerams, ka šī būs laba mācība Rīgas domes Satiksmes departamentam un nākamajā gadā pašvaldība padomās kā atrisināt šo problēmu.

guest
4 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
...
...
1 month ago

Kas tieshi te ir tik tragisks? Pirmkārt, pats tīrītājs izdomājis tīrīt dīvaini. Otrkārt nav rīga tik daudz to stabu, lai dienas laikā viens vai divi bobcat netiktu galā.

Valdis
Valdis
1 month ago
Reply to  ...

Ahuet. Es tev pats bobcat iedošu. Un čomam arī. Iztīrat ap visiem stabiniem. Es paskatīšos. Ja sanāks katram pa villai Jūrmala nopirkšu. Āksts

Dark
Dark
1 month ago
Reply to  Valdis

Prieks kam? Tam ir taadi pamulki kaa Valdis.

Juhū
Juhū
1 month ago
Reply to  ...

Nav nekas traģisks, tikai sarežģījam nevajadzīgi visu infrastruktūru. Stabiņus aptīrīt, apmazgāt un samaksāt par tiem pāris ļimonus gadā – drīz katram Rīgas bērnam vēl izdomās četrus stabiņus likt nēsāt līdzi pa perimetru – lai drošāk – nav nekas traģisks…
Apnikusi tā hiperkorumpdrošā domāšana – ka tik kaut ko ierobežot, aizlieg, sodīt.

Citi šobrīd lasa: