Netālu no Smiltenes apļa zem piegāžu busiņa riteņiem iet bojā velobraucējs (video)


Netālu no Smiltenes apļa zem piegāžu busiņa riteņiem iet bojā velobraucējs (video)

Pirmdien, 13. septembrī, gaišā dienas laikā taisnā ceļa posmā netālu no Smiltenes apļa zem kāda piegāžu mikroautobusa pakļuvis velobraucējs.

“Es nezinu kā pēc šā atgūšos,” tā, neslēpjot šoku par pieredzēto, atklāj busiņa šoferis, kuram nu priekšā gara un nepatīkama formalitāšu kārtošana, kuras laikā vēl ne reizi vien nāksies atcerēties šīs dienas notikumus.

“Braucu ar ātrumu 90-95 kilometru stundā Rīgas virzienā, kad pēkšņi ieraudzīju cilvēku, kurš uzreiz metās pāri ceļam, un viss… Viņš nepaskatījās ne uz aizmuguri, nekā… Bremzēju, kad jau biju sadūries ar viņu,” stāsta autovadītājs, skaidrojot, ka viss notika tik ātri, ka nepaspējis neko izdarīt, lai incidentu, kā rezultātā cilvēks pakļuva apakšā mašīnai, novērstu.

Valsts policijas (VP) Valkas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas priekšnieks apstiprina, ka uz šosejas notikusi busiņa sadursme ar velosipēda vadītāju, kurš gājis bojā notikuma vietā. Mirušā personība tiek skaidrota, bet saistībā ar notikušo ir uzsākts kriminālprocess. Mikroautobusa vadītājam tika veikta alkohola pārbaude, kuras rezultātā noskaidrots, ka viņš bija skaidrā. Patlaban policija skaidro notikušā apstākļus.

Ja esat kļuvis par šā negadījuma aculiecinieku vai sadursmi ir piefiksējis jūsu auto video reģistrators, kārtības sargi aicina jūs sazināties ar Valsts policijas Vidzemes reģiona darbiniekiem.

Avots: skaties.lv
guest
3 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Berts
Berts
13 dienām ago

Pēc velo var sriest, kad uzbrauca no aizmugures nevis no sāna kā šoferis saka 🙁

Vernons
Vernons
13 dienām ago

Priekšā esošs velosipēdists ar savu agresīvo rīcību sarūpēja sev Nāvi! Busiņa vadītājam bija tiesība paļauties, kad velosipēdists tā nerīkosies!

Skabarga
Skabarga
12 dienām ago

Par drošību maz, kas domā, autovadītāji bieži pārsniedz atļauto ātrumu pilsētā, nerāda pagriezienu signālus, velosipēdista vadītājus neuzskata par līdzvērtīgiem ceļu satiksmes dalībniekiem, rodas nesaprašanās un cilvēki iet bojā.

Bieži neievēro intervālu un sānvējšs ko rada auto lielā ātrumā nesoties, velo nogāž gar zemi un ir bēdīgs iznākums.

Policijai vajadzētu izņemt mobilo operatoru sarunu un interneta lietojuma izdrukas un pašus telefonus, lai veiktu ekspertīzi vai šoferītis nav spaidījis sms, ko bieži var novērot kraviniekiem Rīgā krustojumos, īpaši Brīvības un Pērnavas ielas krustojumā… tas, ka esat pielipuši pie telefoniem, nenozīmē, ka neviens neredz un kā vēl, pienāks diena, kad pieklauvēs pie jūsu durvīm vēstule ar ,,ielūgumu,, sniegt paskaidrojumus gaujas ielā, tas ir tikai laika jautājums… gaidiet …būs!!!

Citi šobrīd lasa: