Netālu no Iecavas avarē autovedējs ar astoņiem spēkratiem (video)


Netālu no Iecavas avarē autovedējs ar astoņiem spēkratiem (video)

Ceturtdien, 21. janvārī, Iecavas novadā uz autoceļa A7 avarēja kravas automašīnas, kas pārvadāja astoņas vieglās automašīnas. Negadījums notika agrā rīta stundā, kad ceļi bija ļoti slideni.

“Mercedes-Benz” autovedējs ar astoņiem spēkratiem bija ceļā uz Bauskas pusi, taču līdz savam galamērķim tā arī nenonāca, jo netālu no Iecavas iekļuva avārijā.

Visiem citiem šoferiem, kuri brauca šajā ceļa posmā, nācās samazināt ātrumu un kādu laiku pat pastāvēt sastrēgumā, jo uz ceļa strādāja operatīvie dienesti. Kā stāsta vadītāja kolēģis, šoferim negadījumā palaimējās tikt sveikā vien ar izbīli.

Smagais automobilis ieslīdēja grāvī un sagāzās uz sānu. Daļa no pārvadātajiem auto tomēr nenoturējās savās vietās un guva dažādus virsbūves bojājumus, vismaz viens ”Audi” spēkrats pat izkrita no piekabes un apgāzās uz jumta. Kur tika vesti braucamrīki un vai krava bija apdrošināta, firmas pārstāvis notikuma vietā neatklāja.

Avots: skaties.lv

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
Vernons
Newest Oldest Most Voted
Vernons
Guest
Vernons

Vai bija jēga glābt neglābjamo? No sadursmes krūmos iebraukt nozīmē apdrošināšanu saņemt no vainīgā! Tagad figu, emocijas vari iesālīt!

Citi šobrīd lasa: