Seko mums

Dažādi

Nesadalot krustojumu, šoferis dzenas pakaļ otram auto un aicina izkauties

Pirmdien, 30. septembrī, Jelgavā, Miera ielā, automašīnas “Kia” un “Audi A6” vadītāji vienlaikus centušies izbraukt apļveida krustojumu, kas abu starpā izraisījis vērienīgu konfliktu.

Automašīnas “Kia” vadītājs otram šoferim parādījis vidējā pirksta žestu, kas “Audi A6” vadītāju pamatīgi sadusmojis un viņa žesti, savukārt, liecinājuši par to, ka konflikts jāatrisina ar dūru spēku.

Tā kā automašīnā “Kia” sēdošie nebija gatavi šādam pavērsienam, automašīnas šoferis, ignorējot uzaicinājumu fiziski izskaidroties, turpinājis ceļu. “Audi” vadītājam otra šofera lēmums, acīmredzot, negājis pie sirds, tāpēc viņš veicis agresīvu manevru ar auto, aizšķērsojot “Kia” automašīnai ceļu. Pēc tam apstājies un izkāpis no auto, lai dotos skaidroties ar “Kia” vadītāju.

“Kia” automašīnas pasažiere stāsta, ka viņu plānos joprojām nav bijusi izkaušanās, tāpēc “Kia” šoferis apbraucis šķērsli un turpinājis ceļu. Tomēr arī tas neesot licis “Audi” vadītājam padoties. Viņš ielēcis atpakaļ savā automašīnā, apsteidzis “Kia” un sācis bremzēt.

Kā apgalvo pasažiere, viņi no neatlaidīgā “Audi” šofera izlēmuši bēgt. “Kia” vadītājs centies veikt apgriešanos pretējā braukšanas virzienā, taču tas nav izdevies sekmīgi un “Audi” vadītājs, izmantojot brīdi, ietriecies stāvošajā automašīnā.

Šoreiz abi sasito mašīnu šoferi izkāpuši no auto. “Audi” vadītājs steidzis realizēt savu plānu un sācis grūstīties, taču līdz dūru vicināšanai neesot aizgājis. Notikuma vietā ieradusies policija, lai uzklausītu abu pušu viedokli par notikušo. Izrādās, ka tas atšķiras, tāpēc notikušajā iesaistītā persona lūdz atsaukties visus aculieciniekus un ziņot par redzēto policijai pa tālruni 110.

Dūru vicināšana vai vismaz centieni fiziski ietekmēt personu, ar kuru nav izdevies draudzīgi sadalīt ceļu, satiksmē nav retums. Īpaši spilgti notikumi uz ielām risinājās augustā, kad konfliktu risināšanā tika izmantotas ne tikai dūres, bet arī beisbola nūja un pat velosipēds.

Pārējie foto no konflikta Jelgavā:

Avots: Degpunktā
avatar

Jaunākais

To Top