Neprecīza braukšana ar koplietošanas rolleri atmasko iereibušu vadītāju


Neprecīza braukšana ar koplietošanas rolleri atmasko iereibušu vadītāju
foto: skaties.lv

Brīvdienas naktī Rīgā, Avotu ielā patrulējušie ceļu policisti manīja braucam ar koplietošanas motorolleri divas iereibušas personas. Rollera vadītāja sākotnēji negribēja atzīt, ka lietojusi alkoholu, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Pagājušās nedeļas nogalē, galvaspilsētā patrulējošā policija pamanīja priekšā braucam koplietošanas motorollers. Transportlīdzekli vadījusi jauna sieviete, taču pasažiera vietā sēdējis kāds acīmredzami iereibis jauneklis. Varēja manīt, ka sievietei motorollera vadīšana sagādāja grūtības.

“Braukšanas maniere liecināja, ka, iespējams, vadītājai nav kaut kas kārtībā, jo bija pamanāmas nelīdzsvarotas kustības, kā arī neprecīza braukšana pa braucamo daļu. Pietuvojoties motorolleram, tika pieprasīts apstāties,”

saka Guntis Bērziņš, Rīgas pašvaldības policijas Latgales reģiona pārvalde pārstāvis.

Likumsargi vadītājai jautājuši vai viņa ir lietojusi alkoholu, taču sieviete to noliedza. Policisti saoda alkoholu, tāpēc turpināja uzdot jautājumus, līdz meitene tomēr atzinās.

Uz notikuma vietu tika izsaukti Valsts ceļu policijas darbinieki. Alkohola tests norādīja, ka vadītājas izelpā ir gandrīz promile alkohola. Turpmāko darbu veica Valsts ceļu policija darbinieki. Vairāk uzzini, skatoties raidījuma “Degpunktā” sižetu.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: