Seko mums

CSNg

Nepilngadīgi jaunieši, bēgot no policijas, ietriecas ceļa zīmē, automašīnā un kokā

Sestdien, 27.jūnijā Rīgas pašvaldības policijas patruļai nakts dežūra nu dien nav bijusi gaužām garlaicīga. Likumsargi ap plkst. 2.00 naktī Maskavas ielā pamanījuši kādu automašīnu bez ieslēgtiem lukturiem. Autovadītājs nepakļāvies likumsargu prasībai apstādināt automašīnu, bet gan izvēlējies bēgt no policijas.

“Patrulējot pa Maskavas ielu, 27.jūnijā ap pulksten 2.00 Rīgas pašvaldības policijas darbinieki pamanīja Mercedes – Benz markas automašīnu, kuras vadītājs nebija ieslēdzis lukturus, lai gan bija nakts vidus. Policisti nolēma apturēt auto, bet vadītājs uzreiz metās bēgt,” ziņu portālam sadursme.lv informē Toms Sadovskis, Rīgas pašvaldības policijas Galvenais sabiedrisko attiecību speciālists.

Bēgšanas mēģinājums gan bijis neveiksmīgs, jo lēmums pēc pārsimts metriem iebraukt vienā no pagalmiem bijis izšķirošais. Pagalmā Mercedes – Benz vadītājs uzbrauca ceļa zīmei, pēc tam izraisīja sadursmi ar vienu no novietotajām automašīnām un finišēja ietriecoties kokā.

Toms Sadovskis stāsta, ka pēc avārijas automašīnas vadītājs ar pasažieri metās bēgt. Likumsargi netālu no automašīnas aizturējuši divus nepilngadīgus, 16 un 17 gadus vecus, jauniešus, kas tad arī, visticamāk, bija bēgšanas iemesls. Pēc jauniešu aizturēšanas uz notikuma vietu izsaukta Valsts policija, kas pārņēma darbu notikuma vietā.

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: sadursme.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Jaunākais

Seko mums

To Top