Seko mums

CSNg

Nedēļas nogales ceļu satiksmes negadījumu apkopojums

sadursme.lv / aculiecinieka foto

Pagājušās nedēļas nogalē, 14. un 15.novembrī kopumā notikuši 97 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 6 cilvēki. Aizvadītajās brīvdienās pie stūres pieķerti 24 dzērājšoferi. Ziņu portāls sadursme.lv saņēma informāciju no aculieciniekiem par vairākiem negadījumiem un notikumiem. Atspoguļojam spilgtākos no tiem.

Svētdien Ogrē manīta ceļa zīmes alternatīva, jeb pašai zīmei pazudis stabs, tāpēc tā atstutēta pie koka. Jāsaka, ka šis variants ir autovadītājiem nepārredzams un nedrošs. Jācer, ka šī mulsinošā situācija jau ir atrisaināta un viss nu ir ierastajā kārtībā.

video

Svētdien Rīgā, Ulbrokas ielā manīts neierasts skats. Ceļa malā sadauzīts kārtībsargu busiņš un vairākas vieglās automašīnas. Pašlaik informācija par notikušo situāciju tiek skaidrota.

video

Sestdien ap plkst 19.45 notikusi nopietna divu automašīnu sadursme Rīgā, Valmieras un Bruņinieku ielas krustojumā. Autoavārijā iesaistītā persona lūdz atsaukties šīs sadursmes aculieciniekus, zvanot pa tālruni +37125152244

Sestdien Saulkrastos notikusi avārija. Neoficiāla informācija vēsta, ka autovadītājs aizbēdzis no negadījuma vietas. Aculiecinieks ziņo, ka autovadītājs pirms avārijas braucis neatdekvāti un pārsniedza ātrumu vietā, kur maksimālais ātruma ierobežojums ir 30 kilometri stundā.

video

Smaga avārija sestdien notikusi Ciblas novadā, Pušmucovā. Autovadītāja priekšā izskrēja stirna un notika sadursme. Aculiecinieki ziņo, ka, par laimi, neviena persona šajā negadījumā neesot cietusi.

Valsts policija informē, ka aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 36 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietis viens cilvēks. Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 404 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 215 par ātruma pārsniegšanu, 12 par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā un viens par auto vadīšanu narkotisko vielu ieteikmē.

Savukārt no sestdienas rīta līdz svētdienas rītam valstī reģistrēts 61 ceļu satiksmes negadījums, kuros cietuši pieci cilvēki. Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 478 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 253 par ātruma pārsniegšanu un 12 par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā.

Avots: sadursme.lv un Valsts policija

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top
Hide picture