Nedēļas nogalē Uzvaras parka apkārtnē tiks ierobežota satiksme


Nedēļas nogalē Uzvaras parka apkārtnē tiks ierobežota satiksme

Atgādinām, ka līdz ar šī brīža epidemioloģisko situāciju valstī, lai ierobežotu Covid-19 infekcijas izplatību, patlaban ir aizliegti jebkādi publiski pasākumi, arī 9.maijā pasākumi pie Uzvaras pieminekļa Rīgā un citviet Latvijā nenotiks. Iedzīvotāji tiek aicināti nedoties uz Uzvaras parku un tur esošo pieminekli. Tāpat atgādinām, ka piekļuve piemineklim būs ierobežota.

Valsts policija vērš uzmanību, ka 8. un 9. maijā noteikti satiksmes ierobežojumi Uzvaras parka apkārtnē:
No 9. maija plkst. 08.00 līdz 24.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme, izņemot sabiedrisko transportu, operatīvos un diplomātiskos transportlīdzekļus:

–  Uzvaras bulvāra posmā no O. Vācieša ielas līdz Bāriņu ielai;
– O. Vācieša ielas posmā no Hermaņa ielas līdz Uzvaras bulvārim;
– O. Vācieša ielas posmā no Uzvaras bulvāra līdz Uzvaras bulvārim.
– Lai izvairītos no pulcēšanās Uzvaras parka apkārtnē, iedzīvotājiem jāņem

vērā, ka no 9. maija plkst. 09.00 līdz 24.00 abos Uzvaras bulvāra virzienos tiks slēgta autobusa un tramvaja pieturvieta “Slokas iela”, kā arī pieturvietas “Slokas iela” un “Uzvaras bulvāris” Slokas ielā.
Tāpat nedēļas nogalē šajā apkārtnē būs ierobežota arī transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana.

Nepieciešamības gadījumā Valsts policija nodrošinās transportlīdzekļu satiksmes regulēšanu, ierobežošanu vai slēgšanu. Valsts policija aicina transportlīdzekļa vadītājus, kuriem ikdienas maršruts ved pa šīm ielām, sekot līdzi satiksmes organizācijas izmaiņām un savlaicīgi ieplānot citus maršrutus!

Valsts policija aicina iedzīvotājus attiekties atbildīgi un ievērot valstī noteiktās drošības prasības un ierobežojumus! Lai gan individuāli ziedus nolikt nav aizliegts, ņemot vērā epidemioloģisko situāciju un tās pasliktināšanās riskus valstī, uzturēties pie pieminekļa nedrīkstēs un uzreiz pēc ziedu nolikšanas būs jādodas prom.

Jau ziņots, ka Valsts policija sadarbībā ar citiem dienestiem strādā pie speciāla sabiedriskās kārtības un drošības nodrošināšanas plāna, lai efektīvi īstenotu valstī noteikto ierobežojumu ievērošanu.

Avots: vp.gov.lv

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0
Newest Oldest Most Voted
trackback

[…] jau ziņoja, ka Valsts policija vērš uzmanību, ka 8. un 9. maijā noteikti satiksmes ierobežojumi Uzvaras parka apkārtnē: No 9. maija plkst. […]

Citi šobrīd lasa: