Seko mums

Dažādi

Nedēļas nogalē Rīgā pieķerti vairāki nepilngadīgi šoferi

Nedēļas nogalē Rīgas pašvaldības policijas darbinieki Latgales priekšpilsētā divos savstarpēji nesaistītos gadījumos pieķēruši divus nepilngadīgos, kuri bija sēdušies pie auto stūres. Turklāt abos gadījumos automašīnām nebija izieta tehniskā apskate un iegādāta OCTA.

Piektdien, 4.oktobrī, ap pulksten 22.49 pašvaldības policija patruļas laikā Rēznas ielā pamanīja “Volvo” markas automašīnu, kura tika nepārliecinoši vadīta pa ielu. Apturot transportlīdzekli, atklājās, ka pie stūres atrodas 16 gadus vecs jaunietis, savukārt pasažieru krēslos – vēl vairākas nepilngadīgas personas. Pārkāpējs policistiem skaidroja, ka vēlējies pavizināt savus draugus un lūdza, lai par pārkāpumu netiktu informēta automašīnas īpašniece – puiša vecmāmiņa. Tāpat jaunietis atzina, ka ne pirmo reizi vada transportlīdzekli bez tiesībām.

Savukārt sestdien, 5.oktobrī, ap pulksten 15.12 Katoļu ielā kārtības sargi pamanīja “Ford” markas transportlīdzekli, kas jau iepriekš bijis apturēts par braukšanu bez izietas tehniskās apskates. Pēc automašīnas apturēšanas atklājās, ka pie stūres sēdies 17 gadus vecs jaunietis. Turklāt tika konstatēts, ka automašīnai joprojām nav izieta tehniskā apskate, kā arī tai nebija iegādāta OCTA un tās priekšējā numura zīme atšķīrās no aizmugurējās. Automašīnā līdz ar nepilngadīgo šoferi atradās arī kāds 37 gadus vecs pasažieris.

Abos gadījumos uz notikuma vietu izsaukti Valsts policijas Ceļu policijas darbinieki un par notikušo informēti pārkāpēju vecāki.

Avots: Rīgas pašvaldības policija
avatar

Jaunākais

To Top