Seko mums

CSNg

Nedēļas nogalē no sadursmēm neizvairīties arī operatīvo transportlīdzekļu vadītājiem

Pagājušās nedēļas nogalē Sadursme.lv saņēmusi informāciju par vairākām sadursmēm un avārijām uz Latvijas Valsts ceļiem. Sestdien 28.martā no starpgadījumiem arī nespēja izvairīties operatīvo transportlīdzekļu vadītāji.

Kā liecina policijas sniegtā informācija, 28. martā Jelgavā, Aspazijas ielā, vīrietis vadīja automašīnu „Audi A6”, un krustojumā ar Dobeles šoseju notika sadursme ar operatīvo transportlīdzekli „Mercedes Benz Sprinter 316”.

“Operatīvais transports krustojumu šķērsoja pie luksofora sarkanā aizliedzošā signāla ar ieslēgtu skaņas signālu un bākugunīm, bet “Audi A6″ brauca pie luksofora zaļā signāla,”

informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Pēc policijas sniegtās informācijas, negadījumā nav fiziski cietušu personu. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols. Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus.  

Aculiecinieka foto

Savukārt, Medemciemā 28.martā, kāds aculiecinieks pamanījis vieglās automašīnas sadursmi ar policijas transportlīdzekli.

Aculiecinieka video

Kā ziņo Valsts policija, 28.martā pulkst. 12.46  Olaines novadā, uz autoceļa Baloži – Medemciems notika divu automašīnu sadursme. Avārijā bija iesaistītas automašīnas “Mercedes Benz” un trafarētās policijas dienesta automašīna. Policija konstatējusi, ka a/m “Mercedes Benz” vadītāja atradās alkohola reibumā. Vadītājas izelpā konstatētas 2,2 promiles alkohola un pie automašīnas stūres persona brauca bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām.

Par šo pārkāpumu ir uzsākts kriminālprocess. Šajā ceļu satiksmes negadījumā arī nav cietusi neviena persona. Pašlaik policija turpina skaidrot notikušā apstākļus.  

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākais

To Top