Nedēļas nogalē gaidāma palēnināta satiksme dažādos ceļu remonta darba posmos


Nedēļas nogalē gaidāma palēnināta satiksme dažādos ceļu remonta darba posmos
Attēlam ir ilustratīva nozīme/Kaspars Meinerts/TVNET

Ņemot vērā siltos un saulainos laikapstākļus, kā arī ceļa remontdarbus, nedēļas nogalē, dodoties ārpus Rīgas, jārēķinās ar palēninātu satiksmi uz Rīgas apvedceļa, kā arī Jūrmalas un Saulkrastu virzienā, atgādina “Latvijas Valsts ceļi” (LVC).

LVC informē, ka uz Rīgas apvedceļa A4 (Baltezers–Saulkalne) uz tilta pār Mazo Juglu norit remontdarbi un satiksme ar luksoforiem vai satiksmes regulētājiem tiek organizēta pa vienu joslu. Tāpēc autovadītāji tiek aicināti iespēju robežās izvēlēties citus braukšanas maršrutus. Ātrums pie tilta 50 km/h. Arī uz Rīgas apvedceļa (A4) pārvada pār Daugavpils šoseju satiksme tiek organizēta pa vienu joslu ar priekšrocības zīmēm.

LVC atgādina, ka uz Jūrmalas šosejas (A10) satiksme Jūrmalas virzienā notiek pa vienu platu joslu un, iespējams, nedēļas nogalē tā var būt lēnāka. Lai ātrāk nonāktu galamērķī, Jūrmalas apmeklējumam LVC aicina izmantot vilcienu vai arī caurlaides iegādāties tīmeklī.

Savukārt, Tallinas šosejas (A1) Saulkrastu apvedceļa izbraukšana var prasīt pat stundu, jo trīs posmi ir regulēti ar luksoforiem un divi citi ar priekšrocības ceļa zīmēm. Vēl šodien, 17. jūlijā Rīgas virzienā satiksmei būs slēgta nobrauktuve uz autoceļu Saulkrasti–Sēja–Ragana (P6) un arī nobrauktuve no autoceļa P6 Rīgas virzienā. Ir organizēti apbraucamie ceļi. Ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Tāpat uz Jelgavas šosejas (A8) posmā no Jaunolaines līdz tiltam pār Misu satiksme tiek organizēta pa Jelgavas virziena brauktuvi pa vienai joslai katrā virzienā. Remonta posms prasa ceļā pavadīt pusstundu vai vairāk.

Būvdarbi valsts ceļu tīklā patlaban notiek uz vairāk nekā 60 ceļu posmiem. LVC aicina autovadītājus rēķināties ar satiksmes ierobežojumiem, kā arī ievērot visus ierobežojumus un luksoforu signālus būvdarbu posmos.

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: lvceli.lv

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: