Neadekvāts vīrietis vairāku promiļu reibumā apdraud divus mēnešus vecu zīdaini


Neadekvāts vīrietis vairāku promiļu reibumā apdraud divus mēnešus vecu zīdaini

Kāds neprātīgs dzērājšoferis, par spīti vairāku promiļu reibumam, sasniedzis jaunus bezatbildības rekordus, apdraudot ne tikai sevi un apkārtējos, bet arī divus mēnešus veco mazuli auto salonā, vēsta “Degpunktā”.

Pirms pāris dienām kāds Jūrmalas pašvaldības policists no darba brīvajā laikā Kauguru ielās ievērojis vieglo auto “Nissan”, kura šoferim acīmredzami nav vedusies spēkrata pilotēšana. Turklāt pie stūres sēdošais vīrietis kādā krustojumā gandrīz izraisījis ceļu satiksmes negadījumu, bet pēc tam, it kā nekas nebūtu noticis, turpinājis savu ceļu.

Jūrmalas pašvaldības policijas Dežūrdienesta priekšnieks Jānis Gasjūns stāsta – tādējādi tika secināts, ka šoferis, iespējams, varētu būt alkohola reibumā. Šī informācija tika nodota Jūrmalas pašvaldības policijas dežūrdaļai, kas īstajā laikā atradās īstajā vietā un dažu minūšu laikā auto apstādināja. Tiika konstatēts, ka transportlīdzekļa salonā atrodas aptuveni divus mēnešus vecs zīdainis, kamēr vadītājs bijis reibumā.

Uz notikuma vietu tika izsaukti mediķi, bērns tika hospitalizēs uz Bērnu klīniskās universitātes slimnīcu (BKUS) un izsaukta  Ceļu policijas ekipāža. Vadītājam bija jau iepriekš liegts vadīt transporta līdzekli.

Rezultātā, pie auto stūres pieķertais vīrietis ticis pie kriminālprocesa par pārkāpumiem ceļu satiksmē, kā arī ziņa par šo incidentu nodota sociālajiem dienestiem. Tie pievērsīs uzmanību šīs ģimenes sadzīvei.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: