Naktī divreiz pieķer vienu un to pašu dzērājšoferi


Naktī divreiz pieķer vienu un to pašu dzērājšoferi

22.janvārī īsi pirms pusnakts Priekulē, 1994.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu “Volkswagen” 2,03 promiļu alkohola reibumā. Jau pēc dažām stundām tas pats vīrietis dzērumā (2,23 promiles) pie stūres pieķerts Priekulē, Kalēju ielā.

“Pēc likuma, ja automašīna nevienam netraucē, tā var palikt notikuma vietā līdz brīdim, kad kāds cits to savāc – vai nākamajā dienā, vai tad, kad to ir iespējams izdarīt. Ar šoferi viss tika izrunāts, taču, diemžēl, cilvēks pēc procesa uzsākšanas nav sapratis likumpārkāpumu un pēc laika izdomājis atkal uzsākt braukt. Otrreiz automašīna izņemta un nogādāta policijas iecirknī,” sacīja Valsts policijas pārstāve Madara Šeršņova.

23.janvāra naktī Liepājā, Rīgas ielā, 2002.gadā dzimis jaunietis brauca ar velosipēdu 1,25 promiļu reibumā. Dienu vēlāk vēl viens iereibis (1,29 promiles) riteņbraucējs, 1985.gadā dzimis vīrietis, pieķerts Aizputes novada Kalvenes pagastā.

24. janvāra vakarā alkohola reibumā (1,1 promile) pie automašīnas “Audi” stūres bija sēdies 1965.gadā dzimis vīrietis.

Viņa vadīto transportlīdzekli policisti apturējuši Liepājā, Siļķu ielā. Visos iepriekšminētajos gadījumos policijā par notikušo uzsākti administratīvo pārkāpumu procesi.

24.janvāra rītā Liepājā, Atmodas bulvārī, likumsargi apturējuši automašīnu “Chrysler”, kuras vadītājs, 1982.gadā dzimis vīrietis, bija ne tikai alkohola reibumā (1,16 promiles), bet arī bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Par notikušo uzsākts kriminālprocess.

Avots: liepajniekiem.lv

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: