Motorlaivas vadītājs izkrīt no laivas, kas turpina nevadāma virpuļot pa upi (video)


Motorlaivas vadītājs izkrīt no laivas, kas turpina nevadāma virpuļot pa upi (video)

Daugavas ūdeņos palīdzība bija nepieciešama kādam cilvēkam, kurš izkrita no savas motorlaivas un kura laiva turpināja nekontrolēti virpuļot pa upi, kamēr pats peldēja un meklēja glābiņu, vēsta “Degpunktā”.

Pagājušajās brīvdienās galvaspilsētas policisti traukušies uz Mazo Daugavu, kur iepretim Zaķusalas krastmalai bija noticis negadījums uz ūdens. No kādas motorlaivas bija izkritis cilvēks.

Aizbraucot uz notikuma vietu, Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvaldes darbinieki pamanīja motorlaivas vadītāja izkrišanu no spēkrata, taču kādi garāmbraucēji viņu jau bija uzņēmuši savā laivā. Savukārt laiva, no kuras viņš izkrita, turpināja virzīties pa apli.

Tika izlemts nekavējoties brīdināt visus kuģošanas satiksmes dalībniekus par to, ka nedrīkst tuvoties attiecīgajai vietai un darbinieki sāka domāt par to, kā laivu noslāpēt vai nogādāt krastā.

Tuvojoties laivai, RPP Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvaldes darbinieki saprata, ka, visticamāk, drīzumā laiva ietrieksieskrastā un dzinējs patstāvīgi izlēgsies. Tā arī notika – laiva ietriecās krastā. Laivai dzinēju vīri izslēdza.

Tā kā peldlīdzeklis negadījumā bija bojāts, kārtības sargi uz notikuma vietu izsaukuši Valsts policijas darbiniekus, kas pārņēmuši tālāko darbu ar atpūtnieku. Kad kolēģi savu darbu pabeiguši, pašvaldības policisti negadījumā iesaistīto laivotāju pavadījuši atpakaļ uz ostu.

Laivas vadītājam traumas netika konstatētas. Viņš bija tērpies glābšanas vestē, kā arī viņam galvā bija ķivere, kas diezgan noderējusi. Tāpat viņš pats saviem spēkiem bija spējis izpeldēt no apļa, pa kuru laiva brauca.

Avots: skaties.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: