Seko mums

Dažādi

Misēklis ar automašīnu ļauj notvert autozagļus (VIDEO)

Patruļas laikā Maskavas forštatē policisti Kalupes ielā nakts melnumā uz ielas pamanīja “Volkswagen” markas automobili, kas stāvēja ar iedegtiem gabarītlukturiem labu gabalu no ceļa malas.

Pamanot, ka automašīnai ir aizsvīduši logi un tajā atrodas cilvēki, policijas darbinieki izlēma noskaidrot personu identitāti un to, kāpēc auto nav novietots ceļa malā.

Vienam no policijas darbiniekiem pienākot pie spēkrata, no tā izkāpa divi vīrieši. Pēc pavisam īsas sarunas ar likumsargu, abi iztraucētie vīrieši pēkšņi uzsāka bēgt. Pakaļdzīšanās laikā viens no vīriešiem pazuda no policista redzesloka, savukārt otrs izrādīja agresiju, tāpēc viņa aizturēšanā tika izmantots elektrošoks.

Atgriežoties notikuma sākumpunktā, tika secināts, ka automašīnai ir acīmredzamas ielaušanās pēdas. To apstiprināja arī informācija datubāzē. Izrādās, ka laimīgas sakritības dēļ zagtajam auto, kas tika iedarbināts bez atslēgām, bija iedarbojies stūres saslēdzējs, kā dēļ automašīna  ielas vidū vairs nebija braucama un tā bija labi pamanāma policijas darbiniekiem.

Pārbaudot aizturētās personas identitāti, noskaidrojās, ka viņš izsludināts Valsts policijas meklēšanā. Savukārt otru personu, kurai izdevās aizbēgt, notvert, visdrīzāk, nebūs grūti, jo viņa identitāte, pateicoties policijas video kameras materiālam, jau ir noskaidrota.

Automašīna ir nodota tās īstajam saimniekam, savukārt par zādzību ierosināts kriminālprocess. Notikušā apstākļi vēl tiek skaidroti.

Avots: Degpunktā
avatar

Jaunākais

To Top