Melo policijai par automašīnas zādzību ar mērķi slēpt braukšanu bez tiesībām un avāriju


Melo policijai par automašīnas zādzību ar mērķi slēpt braukšanu bez tiesībām un avāriju

Kāds vīrietis melojis policijai par automašīnas zādzību ar mērķi slēpt braukšanu bez tiesībām un avāriju, informēja Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Šā gada 14.janvārī ap plkst. 06.00 VP tika saņemta informācija par Grobiņas novada Dubeņos nozagtu automašīnu “Renault”. Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknī par notikušo tika uzsākts kriminālprocess, taču tās pašas dienas pēcpusdienā vīrietis paziņojis, ka automašīnu atradis Medzes pagastā. Likumsargi, skaidrojot apstākļus, konstatēja, ka automašīna nav zagta.

Kā noskaidrots, vīrietis pats vadījis automašīnu virzienā no Cīravas un Kapsēdi un pie ceļa virziena maiņas saslīdēja un iebrauca grāvī. Vīrietis vēlāk skaidroja, ka bija nobijies par transportlīdzekļu vadīšanas tiesību neesamību, tāpēc paziņojis policijai, ka automašīna ir zagta. Lai gan viņš apgalvo, ka alkoholu nav lietojis, to patlaban vairs nevar noskaidrot.

VP Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknī par notikušo uzsākts administratīvā pārkāpuma process par transportlīdzekļa vadīšanu bez spēkā esošām transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Saskaņā ar Ceļu satiksmes likumu par šādu pārkāpumu piemēro naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam no 280 līdz 570 eiro. Šajā gadījumā vīrietis saņēma bargāko sodu.

Avots: skaties.lv

2
Izsaki savas domas...

avatar
2
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2
KristīneNegea
Newest Oldest Most Voted
Negea
Guest
Negea

Ol

Kristīne
Guest
Kristīne

Pirmajā reizē liek mazāko sodu. Bargāko var likt,izvērtējot bīstamības draudus, kur intensīva satiksme apdzīvotā vietā. Neadekvāts sods. Cik saprotams bargākais sods piešķirts par melošanu, nevis par braukšanu bez tiesībām🤔

Citi šobrīd lasa: