Maskavas lielākais auto centrs pārtaps par slimnīcu, lai uzņemtu covid-19 pacientus


Maskavas lielākais auto centrs pārtaps par slimnīcu, lai uzņemtu covid-19 pacientus
Foto: Василий Смирнов / ТАСС

Maskavas vislielāko automobiļu tirdzniecības centru “Moskva” pārbūvēs par slimnīcu, lai tajā uzņemtu un ārstētu Covid-19 inficētos pacientus. Pašlaik 110 tūkstošu kvadrātmetru lielā ēka ir atbrīvota no automobiļiem. Autocentra pārbūvi par slimnīcu plānots pabeigt līdz augustam, vēsta Krievijas ziņu portāls rbc.ru.

Autocentru administrācija 24. aprīlī lūgusi visiem telpu īrniekiem atbrīvot centrus, lai varētu sākt ēkas telpu pārbuvi. “Lika pārcelties, pārvadāt automašīnas un atbrīvot birojus. Tagad automašīnas atrodas slēgtā tirdzniecības centra stāvlaukumā, darbinieki nestrādā,” sacīja kāds no autocentra darbiniekiem.

“Moskva” ir viens no lielākajiem autocentriem Eiropā, kas pārdod jaunas un lietotas automašīnas. Kompleksa kopējā platība ir 110 tūkstoši kvadrātmetru. Tajā ir vairāk nekā 200 automašīnu tirdzniecības vietu, 500 auto rezerves daļu veikalu un vairāk nekā 3000 automašīnu.

Laikraksts “Vedemosti” vēsta, ka autosalons nebūs vienīgais, kurš tiks pārveidots par slimnīcu covid-19 pacientu ārtsēšanai. Šādas slimnīcas varētu atvērt arī tāda paša nosaukuma tirdzniecības un izklaides kompleksa vietās, kā arī vienā izstāžu centra paviljonā. Lai gan galīgais lēmums par slimnīcu atvēršanu vēl nav pieņemts, sagatavošanās darbi visās trīs vietās jau ir sākušies.

Pirmdien, 27. aprīlī, Maskavas apgabala gubernators Andrejs Vorobjovs paziņoja, ka “Patriot” parkā un “Crocus City Hall” koncertzālē tiks atvērtas slimnīcas ar 1500 gultas vietām katrā, lai ārstētu pacientus ar COVID-19.

Līdz 28. aprīlim Krievijā tika atklāti 93 558 COVID-19 infekcijas gadījumi (+6411 pēdējo 24 stundu laikā), miruši 867 cilvēki.

Avots: rbc.ru

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: