Maskavas ielā uz regulējamas pārejas notriec gājēju


Maskavas ielā uz regulējamas pārejas notriec gājēju

Mēģinājums šķērsot ceļu pa regulējamu gājēju pārēju Maskavas ielā pretī 256. namam kādam cienījama vecuma kungam 11.janvārī beidzās ar sāpīgu sadursmi – piezemēšanos uz asfalta un došanos uz slimnīcu, vēsta “Degpunktā”.

Vīrieti aizķēra kāds “Hyndai” automašīnas vadītājs. Spēkrata šoferis kameras priekšā situāciju komentēt nevēlējās, sakot, ka ir šoka stāvoklī, bet aizkadrā tomēr paskaidroja, ka brauktuvi gājējs it kā šķērsojis pie aizliedzošās sarkanās gaismas. Acīmredzot, vadītājs pamanīja vīrieti brīdī, kad nobremzēt vairs nebija iespējams.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola

“Mediķiem, ierodoties [notikuma vietā], cietušais bija pie samaņas, bija piecelts sēdus, atzīmēja sūdzības par galvassāpēm. Pēc apskates mediķi konstatēja galvas traumu, virspusējas plaukstas ievainojumus. Traumas pirms slimnīcas etapā nav vērtējamas kā smagas, bet ir nepieciešams nogādāt cietušo slimnīcā papildus izmeklējumu veikšanai un palīdzības saņemšanai.”

Vai tiešām seniors nolēma nespiest luksofora pogu, kas garantētu pāriešanu pie zaļās gaismas, un neprātīgi riskēja, tagad būs jānoskaidro policistiem. Visticamāk, likumsargiem būs jāmeklē arī negadījuma aculiecinieki, tā teikt, no malas, jo tikai šofera teiktais nevar būt par pamatu objektīvai lietas izmeklēšanai.

Tā kā patlaban nav neviena liecinieka, kas varētu skaidri pateikt, kāda gaisma dega luksoforā, kad autovadītājs traucās pāri gājēju pārejai, iespējams, izmeklētājiem nemaz nebūs tik viegli noskaidrot vainīgo.

Avots: skaties.lv

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: