Mājsēdes kontroles laikā policija aiztur meklēšanā izsludinātu vīrieti


Mājsēdes kontroles laikā policija aiztur meklēšanā izsludinātu vīrieti

10. janvāra naktī uz svētdienu Valsts policija kopā ar robežssardzi un Zemessardzi parbaudījusi 5240 personas, taču lielākai daļa bija aizpildīti pašapliecinājumi un sodīt nācās vien 541 cilvēku.

Vienā no šādām pārbaudēm Valsts policija aizturēja vīrieti, kurs bija izsludināts meklēšanā par nelikumīgām darbībām ar finanšu instrumentiem un maksāšanas līdzekļiem. Vīrietim tiesa piespriedusi cietumsodu.

Kādā citā reidā tika atklātas 4 personas, kuras pēc ieceļošanas valstī neievēroja karantīnu, kā arī bija iebraukušas Latvijā no valsts ar lieliem COVID-19 saslimstības rādītājiem. Tāpat arī tika aizturētas personas, kuras jau atkārtoti devušās organizētā braucienā pēc komandantstundas laika.

Par agresijas un necieņas izrādīšanu policijas darbiniekiem vairākām personām piespriesti lieli naudas sodi, vienā no šādiem gadījumiem persona Bauskā sabojājusi policijas dienesta auto un formastērpu.

Valsts policija brīdina, ka ir gatava reaģēt skarbāk, ja cilvēki turpinās neievērot COVID-19 preventīvos pasākumus un ierobežojumus.

Avots: vp.gov.lv

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
Uldis
Newest Oldest Most Voted
Uldis
Guest
Uldis

Nu jau man liekas ka tā ir tupa naudas izspiešana?

Citi šobrīd lasa: