Maijā moto sezonu atsāks elektrisko motorolleru koplietošanas serviss Skok


Maijā moto sezonu atsāks elektrisko motorolleru koplietošanas serviss Skok

Koplietošanas serviss “Skok”, kas piedāvā elektrisko motorolleru pašapkalpošanās nomu, gatavojas atsākt darbību maijā ar paplašinātu braucamrīku skaitu un atjauninātu mobilo lietotni.

Latvijā, tāpat kā visā pasaulē, transporta sfēras ietekme uz vidi kļūst par aktuālu jautājumu. Ir izveidoti dažādi alternatīvi mobilie transportlīdzekļi pārvietojoties pa pilsētu, viens no tiem – elektriskie motorolleri “Skok”. Izvēloties videi draudzīgu transporta līdzekli ne tikai tiek domāts par gaisa kvalitāti, bet arī par ātru nokļūšanu galamērķī bez sastrēgumiem. E-motorolleru koplietošanas sistēmas ieviešana veido draudzīgu pilsētvidi – samazina gaisa piesārņojumu, trokšņus, sastrēgumus un nodrošina pārvietošanās līdzekļus iedzīvotājiem un tūristiem.

“Skok” ir vienīgais e-motorolleru koplietošanas pakalpojuma sniedzējs Rīgā un Baltijas valstīs, kas piedāvā pilnībā automatizētu e-motorolleru koplietošanas pakalpojumu, izmantojot īstermiņa e-motorolleru pašapkalpošanās nomu. Motorolleru nomāšana notiek izmantojot mobilo lietojumprogrammu, kura ļauj lietotājiem atrast, iznomāt un lietot braucieniem.

Tā kā uzņēmums nemitīgi attīstās un paplašinās, motorolleru nomas parks ir palielināts līdz 380 motorolleriem, kā arī atjauninātas lietojumprogrammas iOS un Android ierīcēm. Ir apzinātas klientu atsauksmes par iepriekšējo sezonu, optimizēts darbs klientu atbalsta centrā, palielināts stāvvietu zonu skaits, kā arī izstrādāti izdevīgi tarifa plāni un atlaižu sistēma. Drīzumā gaidāms, ka pakalpojumi tiks piedāvāti arī Viļņā.

“Aicinām katru izmantot bezmaksas braukšanas stundu profesionāla moto instruktora vadībā, kuru Skok nodrošina saviem klientiem. Mēs cenšamies radīt pārvietošanos ar Skok pieejamu, ērtu un izdevīgu. Novēlam drošus braucienus,” stāsta “Skok” klientu daļas vadītāja Baiba Upeniece.

Avots: preses relīze

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: