Seko mums

Dažādi

Madonas apkaimē apmaldījies sirmgalvis nobrauc vairāk nekā 300 km

Trešdien, 2. oktobrī, ap pulksten 23.00 Valsts policijas Madonas iecirknī tika saņemta informācija par kādu teju 80 gadus vecu sirmgalvi, kurš vakarā ar automašīnu izbraucis no savas dzīvesvietas Ļaudonas pagastā un nav atgriezies. Turklāt tika ziņots, ka vīrietim ir veselības problēmas, kuru dēļ viņš var neorientēties laikā un telpā.

Madonas iecirkņa policisti nekavējoties reaģēja uz sniegto informāciju un uzsāka sirmgalvja meklēšanu. Tā kā nebija skaidrs, uz kurieni vīrietis grasījies doties, meklēšana tika organizēta visa apkārtnē, pārmeklējot gan mežu masīvus, gan apkārtējo pagastu teritorijas.

Vakar, 3. oktobrī, ap pulksten 16.00 pēcpusdienā policija saņēma informāciju par to, ka netālu no Krievijas robežas atrasts bezvēsts pazudušais kungs. Kopumā vīrietis ar savu auto bija nobraucis vairāk nekā 300 kilometrus. Notikuma vietā tika izsaukts neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, kas sirmgalvi nogādāja ārstniecības iestādē.

Valsts policija atgādina: lai izvairītos no līdzīgām situācijām, dodoties prom no mājām ieteicams ņemt līdzi mobilo telefonu. Tas noderēs, ja gadīsies apmaldīties, radušās veselības problēmas vai noticis kas cits neparedzēts. Personai ar veselības problēmām nav ieteicams vienai doties ārpus mājas. Tāpat arī svarīgi adekvāti novērtēt savu  veselības stāvokli un spēju vadīt transportlīdzekli.

Avots: Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde
avatar

Jaunākais

To Top