Ludzā aiztur degvielas zagli


Ludzā aiztur degvielas zagli
Ilustratīvs foto.

Pagājušo nedēļ, 9. septembrī Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes likumsargi aizturēja personu, kura šī gada augustā bija paveikusi vairākus noziedzīgus nodarījumus, nolejot no traktortehnikas degvielu.

Kā liecina Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes sniegtā informācija, šī gada augustā Ciblas novadā tika reģistrēti trīs zādzību gadījumi, kad no uzņēmuma piederošās traktortehnikas tika nolieta degviela. Ludzas iecirkņa likumsargiem izdevās noskaidrot un aizturēt iespējamo vainīgo personu – 2001.gadā dzimušu jaunieti. Puisis jau iepriekš bija nonācis policijas redzes lokā. no traktortehnikas nolēja vairāk nekā 100 litrus degvielas. Šobrīd vīrietim par izdarīto draud kriminālatbildība pēc Krimināllikuma 175.panta 3.daļas.

Valsts policija atgādinām, ka pēc Krimināllikuma 175.panta 3.daļas, par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot transportlīdzeklī, dzīvoklī vai citā telpā, vai ja tā izdarīta no glabātavas vai ietaises, kas savieno glabātavas, kā arī par transportlīdzekļa zādzību — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Avots: Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: