Lucavsalā plosās piromāni; ik mēnesi kaut kas uzliesmo (video)


Lucavsalā plosās piromāni; ik mēnesi kaut kas uzliesmo (video)

Rīgā, Lucavsalas dārziņu apkaimē, nesen dega divas dārza mājiņas. Apkaimes iedzīvotāji zina, ka apkārt staigā dedzinātāji – ik mēnesi kaut kas uzliesmo un šķiet, ka kāds mērķtiecīgi cenšas viņus izskaust no teritorijas, lai gan darbību iemesls nav skaidrs, vēsta “Degpunktā”.

Aculiecinieka uzņemtajā notikušā video dzirdams sarkasms. Lucavsalas dārziņu teritorijā pērn un šogad reģistrēti 16 ugunsgrēki, bet ļaundarus apturēt nav izdevies. Filmētājs, ironiski komentējot ugunsgrēku dārza būdiņā, ilustrē arī citu cilvēku viedokli par nekārtībām rajonā.

Policija skaidro, ka šogad, proti, divu mēnešu laikā, apkaimē reģistrēti deviņi ugunsgrēki, kas ir par diviem vairāk nekā visā pagājušajā gadā kopā. Lielākajā daļā gadījumu izmeklēšana turpinās, bet viens cilvēks ir saukts pie atbildības.Valsts policijas pārstāve Krista Andersone

“Informējam, ka 2020. gada nogalē, decembrī, viena persona, kura tika turēta aizdomās par divām dedzināšanas epizodēm šobrīd atrodas apcietinājumā. Par notikušo tika uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 185. panta otrās daļas, proti, par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu, ja tā izdarīta ar dedzināšanu.”Apkaime jau labu laiku ir pastiprināti uzraudzīta, piebilst likumsargi.

“Ņemot vērā pēdējā laikā notikušo, policijas patruļas regulāri veic teritorijas apsekošanu gan dienas gaišajā laikā, gan nakts stundās,” norāda Valsts policijas pārstāve.

Neraugoties uz policijas patruļu klātbūtni, vietējie netic, ka ļaundarības mitēsies. Dedzinātāji esot mērķtiecīgi un rūpīgi, noskatot īsto brīdi, lai neiekristu lamatās. Valentīns un citi pako mantas, lai meklētu zemes placīti citviet pilsētā.

Avots: skaties.lv

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: