Seko mums

CSNg

Lubānas ielā pensionārs izraisa trīs automašīnu sadursmi

foto: skaties.lv

Ceturtdien, 4.maijā abos Lubānas ielas virzienos bija izveidojies liels sastrēgums. Kāds vīrietis, vadot ”Volkswagen” spēkratu, iebrauca pretējā joslā un izraisīja avāriju, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Neparedzamā situācijā 4.maijā īsi pirms divpadsmitiem dienā nokļuva trīs autovadītāji Lubānas ielā. Kāds cienījama vecuma kungs, kas atradās pie ”Volkswagen Passat” stūres, iebrauca pretējā joslā, izraisot frontālu sadursmi. Autoavārijas iemesls bija kunga veselības stāvokļa pasliktināšanās.

“Ziniet, es vienkārši braucu un man kaut kā kļuva slikti. Es aizvēru acis un… Ātrums nebija liels. Tik negaidīti viss notika. Es īsti nemācēšu pateikt vai nogurums. Es vispār ārstējos. Kardioloģija, diabēts. Ārstējos Iekšlietu ministrijas poliklīnikā, pats esmu pensionārs. Man tā ir pirmā avārija šāda,”

stāsta ”Volkswagen” vadītājs.

Par laimi, šajā avārijā cietuši bija tikai autovadītāju transportlīdzekļi. Avārijas notikuma vietā glābēji ar absorbentu savāca izlijušo eļļu un degvielu, bet mediķi izlēma ”Volkswagen” vadītāju un viņa kundzi aizvest uz slimnīcu, lai veiktu vispārēju veselības stāvokļa pārbaudi. Policija apstiprina, ka ”Volkswagen” vadītājs nebija alkohola reibumā. Pašlaik ir sākta administratīvā lietvedība.

Avots: skaties.lv/Degpunktā
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Jaunākais

To Top