Seko mums

Ārzemēs

Losandželosā autovadītājs baltā luksusa “BMW” pamatīgi saniknojas un sāk vajāt “Ford” pikapu: VIDEO

Losandželosā noticis ceļu satiksmes agresijas incidents – kāds “BMW” 7. sērijas luksusa sedana vadītājs pilsētas satiksmē vajā “Ford F-150” pikapu un apzināti to taranē. Policija arestējusi BMW vadītāju un apsūdzējusi viņu uzbrukumā ar “letālu ieroci”.

Pagājušonedēļ Ziemeļholivudā tika arestēts 27 gadus vecs vīrietis par vardarbīgu incidentu, kurā iesaistīti divi transportlīdzekļi, otrdien paziņoja varas iestādes.

Vismaz divi aculiecinieki ierakstīja avārijas video, kas pēc Losandželosas Policijas departamenta teiktā notika pirmdienas vakarā. Video redzams kā balts “BMW” sedans ar atvērtām vadītāja durvīm vairākreiz btauc virsū kravas automašīnai.

Kravas automašīna sāk braukt, bet viņai seko “BMW” automašīnas vadītājs, kurš kravas automašīnu apdzen netālu no autobusa pieturas. Redzams kā vismaz viens cilvēks pamanās izvairīties no negadījuma, palecot nost no ceļa.

Losandželosas policija ziņojusi, ka “BMW” autovadītājs tika noskaidrots, arestēts un apsūdzēts par uzbrukumu ar letālu ieroci. Pēc apsūdzības uzrādīšanas 27 gadus vecais autovadītājs tika atbrīvots no apcietinājuma pret 30 tūkstoš dolāru ķīlas naudu.

Pēc provizoriskas informācijas, incidents izcēlies, jo “Ford” pikaps iepriekš ietriecās “BMW” limuzīnā un mēģināja pamest notikuma vietu. Tādēļ saniknotais “BMW” vadītājs dzinies tam pakaļ un to mēģinājis apturēt vai sadauzīt, nežēlojot savu aptuveni 100 tūkstoš dolāru vērto spēkratu.

Video: dailymail.co.uk
Avots: delfi.lv un abc7.com

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākais

Seko mums

To Top