Seko mums

Ārzemēs

Losandželosā auto nokrīt no sestā stāva, autovadītājs izdzīvo

Dzīvē nenotiek kā filmās. Ja kāds par to vēl šaubās, tad atliek palūkoties uz negadījumu, kas svētdienas rītā notika Losandželosā.

Ja kinofilmā auto noripo no augstas klints, bet tā pasažieri mirkli vēlāk izlien no lūžņu kaudzes, noskurinās un dodas tālāk savās gaitās, tad kāda Jeep vadītājam lidojums no daudzstāvu stāvvietas sestā jeb jumta stāva beidzās ar nopietnu traumu ārstēšanu slimnīcā.

Ziņu par negadījumu Santamonikā policija saņēmusi naktī uz svētdienu neilgi pēc pusnakts. Ieradušies notikuma vietā, likuma sargi secinājuši, ka auto pēc neskaidros apstākļos notikušā lēciena atdūries pret McDonald’s ēstuves sienu ielas pretējā pusē, vēsta aģentūra AP.

Automobilis incidentā ir faktiski iznīcināts. Kad notikuma vietā ieradušies policisti, glābēji un mediķi, konstatēts, ka auto vadītājs bijis pie samaņas un uzrunājams. Tiesa gan, gūtās traumas ir nopietnas un viņa stāvoklis pēc nogādāšanas tuvējā ārstniecības iestādē tiek raksturots kā kritisks.

Tāpat tiek ziņots, ka bez 20 gadus vecā vadītāja mašīnā bijuši vēl divi pasažieri, taču viņi paguvuši izlēkt no spēkrata, vēl pirms tas nogāzies uz ielas.

FOTO: Santa Monica Fire Department / Facebook
FOTO: Santa Monica Fire Department / Facebook
Avots: tvnet.lv/apnews.com

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākais

Seko mums

To Top