Seko mums

Satiksmes drošība

Lizumā aizmirsts uzstādīt apdzīvotas vietas sākuma ceļa zīmes

foto: skaties.lv

Iebraucot Lizuma pagastā no Taures puses, mulst ne tikai ciemata viesi, bet arī vietējie iedzīvotāji. Autovadītāji neizprot kur sākas apdzīvota vieta un jāsamazina braukšanas ātrums, vēsta raidījums “Bez Tabu”.

Lizuma iedzīvotāji, uztraukušies, jo pirms ciemata nav uzstādītas ceļa zīmes, kas liecina par apdzīvotas vietas sākumu. Tāpēc autovadītāji nav informēti, kur jāsamazina atļautais braukšanas ātrums. Šoferīši turpina braukt ar sākotnējo, atļauto braukšanas ātrumu, kas ir 80 km/h. Iedzīvotāji norūpējušies par savu drošību. Tā kā gājēju ietvju visā ciematā nemaz nav, bieži nākas pārvietoties pa braucamo daļu.

Ekrānuzņemums

Vietējā iedzīvotāja, Jura privātmāja atrodas netālu no grants ceļa. Vīrietis stāsta, ka autovadītāji vakaros spiež gāzi grīdā. “Vakaros autovadītāji brauc ar ātrumu 100 km/h kā minimums!” teic Juris. Raidījums vēsta, ka navigācija norāda, ka var braukt ar maksimālo ātrumu 80 kilometri stundā.

Ekrānuzņēmums

Jāpiebilst, ka ne viss Lizums apdalīts  – iebraucot pagastā no Tirzas puses, ir uzstādīta ceļa zīme, informējot par apdzīvotas vietas sākumu. “Projektētājs nav ieprojoktējis ciema robežas sākumu un beigas, tāpēc pēc ceļa rekonstrukcijas neuzstādīja zīmes. Bet līdz 30. oktobrim tas tiks izdarīts!”, tā Lizuma pagasta pārvaldes vadītājs Uģis Aigars. Vairāk uzzini, skatoties raidījuma “Bez Tabu” sižetu.

Avots: skaties.lv/Bez Tabu

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
Bruce
Newest Oldest Most Voted
Bruce
Guest
Bruce

Speed limits are only advisory in TuKums. Very few people obey them. A couple of speed cameras & the government would make a fortune here.


Jaunākās

To Top