Līvānu novadā noticis ceļu satiksmes negadījumā kurā dzīvību zaudē šogad pirmais motocikla vadītājs


Līvānu novadā noticis ceļu satiksmes negadījumā kurā dzīvību zaudē šogad pirmais motocikla vadītājs

18.Aprīlī ap pulksten 17:55 Līvānu novadā, Rudzātu pagastā notika sadursme starp motociklu Yamaha YZF un automašīnu Audi A4. Sadursmes rezultātā, 1979.gadā dzimušais motocikla vadītājs notikuma vietā gāja boja.
Veicot alkohola koncentrācijas pārbaudi izelpojamajā gaisā, tika konstatēts, ka 2001.gadā dzimušais transportlīdzekļa Audi A4 vadītājs pie stūres bija sēdies 3,3 promiļu alkohola reibumā.

Par notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 11.nodaļas par noziedzīgiem nodarījumiem pret satiksmes drošību.

Šogad šis ir pirmais ceļu satiksmes negadījums, kurā bojā ir gājis motocikla vadītājs! Valsts policija atgādina, ka ir jāatceras, ka motocikls, salīdzinot ar automašīnu, ceļu satiksmē pārvietojas ātrāk un līdz ar to ir grūtāk pamanāms citiem satiksmes dalībniekiem. Atgādinām – autovadītāj, esi īpaši uzmanīgs un skaties divreiz!

Aicinām gan motobraucējus, gan autovadītājus, gan citiem satiksmes dalībniekus, piedaloties ceļu satiksmē, būt atbildīgiem, piesardzīgiem, kā arī iecietīgiem un atcerēties par savstarpēju cieņu arī uz ceļa.

Avots: vp.gov.lv

9
Izsaki savas domas...

avatar
8
1
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9
SauliteevaevaArvīdsL
Newest Oldest Most Voted
Ruslans
Guest
Ruslans

Водитель а4 двигался по встречной полосе.

Nezinams
Guest
Nezinams

Vispār raksts ir drausmīgi… motociklista vadītājs nebija ne pie ka vainīgs. A4 vadītājs bija dzeris un cik man zināms bez auto vadītāja apliecības.

Кристина
Guest
Кристина

Ребята, какова хрена вы пишите будете внимательны, если олень сел за руль бухой в хлам. Его там на месте закопать нужно было, а так сойдёт все с рук, а скажут что сново мотоциклист виноват, хотя дебил бухой выехал на встречку.

Juris
Guest
Juris

Cietumā a4 vadītāju!!!

L
Guest
L

cietuma sīko alkašu

Arvīds
Guest
Arvīds

Tas mazais puikelāks sajauca visiem dzīvi! Muļķis!

eva
Guest
eva

cietuma

eva
Guest
eva

kads zin bojagajusa uzvardu?

Saulite
Guest
Saulite

Kozeris

Citi šobrīd lasa: