Limbažu novadā pēc automehāniķa apmeklējuma mistiski pazūd BMW X5 (video)


Limbažu novadā pēc automehāniķa apmeklējuma mistiski pazūd BMW X5 (video)

Katvaru pagasta centrā, Pociemā, kāds garnadzis nakts vidū piesavinājies svešu “BMW” markas spēkratu. Tā īpašnieks tur aizdomās automehāniķi.

Pirms nedēļas Zanes tēta “BMW X5” markas spēkrats pēkšņi pārstāja darboties. Vīrietis uzreiz zvanīja meistaram un lūdza transportlīdzekli apskatīt. Automehāniķis ģimenei ir pazīstams, viņam parasti varēja uzticēties.

“Mašīna vairs negāja. Tika izsaukts meistars, kurš pieliek datoru klāt un novērtē, kas mašīnai vainas. Tika paziņots, ka sveču vadi un sūknis ir beigti. Tika izdrukāta kaut kāda lapiņa, vienu meistars ielika sev kabatā, vienu atstāja mašīnā un palūdza vēl čipu, bez kura mašīnu vispār nevar aizdzīt,”stāsta Zane, kura palīdz tēvam meklēt auto.

Meistars nepaskaidroja, kāpēc bija jāņem līdzi čips. Zanes tētis vienkārši uzticējās speciālistam.

Trīs dienas vēlāk automašīna pazuda bez pēdām. Zādzība notika starp trijiem un sešiem no rīta. Zanei ir nelāgas aizdomas, ka noziegumā iesaistīts mehāniķis, kam vienīgajam bija iespēja automašīnu iedarbināt.

“Negribas nevienu vainot. Lai strādā policija un izmeklētāji. 99% dodu, ka tas meistars pats to nedarīja, bet tika nodota informācija. Jo ir informācija, ka viņam pašam tagad ir lielas problēmas gan finansiāli, gan ģimenē,” bilst Zane.

“Par notikušo policijā tika sākts kriminālprocess un uzsākti automašīnas meklēšanas pasākumi. Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka automašīna nebija ejošā kārtībā, tai bija tehniski defekti,” informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Avots: skaties.lv

6
Izsaki savas domas...

avatar
4
2
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6
Maritns GaldniekskR XBijušais MežinieksRitaGribu Video
Newest Oldest Most Voted
Rinalds Moliters
Guest
Rinalds Moliters

Vakar nozagu gribeju tikt lidz nakamajai zonai fortnite

Gribu Video
Guest
Gribu Video

Kur b..ģ ir video?

Rita
Guest
Rita

Gan jau vakardienas atentātam izmantoja to bembi,un nokurināja,😂

Bijušais Mežinieks
Guest
Bijušais Mežinieks

Baigā sakritība. Slepkavība Rīgā un pirms tam nozagts iks pieci

kR X
Guest
kR X

domaju tev taisniba

Maritns Galdnieks
Guest
Maritns Galdnieks
Citi šobrīd lasa: