Seko mums

Dažādi

Likumsargi soda vīriešus, kuri braucot uz mopēda, dzēruši sidru

foto: skaties.lv

Kāds aculiecinieks ziņojis Reģionālās pašvaldības policijai (RPP) par aizdomīgu mopēda vadītāju un viņa pasažieri. Bija manāms, ka viņi braucot dzēruši alkoholu, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Pēc saņemtās informācijas viena no RPP Iecavas nodaļas ekipāžām, devās uz norādīto vietu to pārbaudīt. Likumsargi ievērojuši ceļa malā mopēdu. Uz tā sēdēja divi vīrieši, kuri vēl tukšoja alkohola pudeles. Likumsargi atpazina motocikla vadītāju, jo jau iepriekš viņš bija pieķerts līdzīgā situācijā. Šoreiz autovadītājs un viņa pasažieris ne tikai brauca reibumā, bet arī bez aizsargķiveres, kā arī transportlīdzeklis nebija reģistrēts un arī autovadītājam braukšanas apliecības nebija.

Pēc neilga laika ieradās ceļu policija, kuri pārņēma darbu notikuma vietā. Likumsargi noformēja sodus par veiktajiem pārkāpumiem. Pārgalvīgajiem vīriešiem nu būs jāšķiras no vairākiem simtiem eiro. Vairāk uzzini skatoties raidījuma “Degpunktā” sižetu.

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: skaties.lv/Degpunktā

2
Izsaki savas domas...

avatar
1
1
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2
BēdapēdaHugo
Newest Oldest Most Voted
Hugo
Guest
Hugo

Kāpēc man Liepājā jāredz MC Donalds reklāmu???

Bēdapēda
Guest
Bēdapēda

Man līdzīgi, man ir 14 un es netaisos pirkt bembi


Jaunākās

To Top