Seko mums

Dažādi

Likumsargi pie “Volkswagen” pasažiera atrod narkotiskās vielas

foto: skaties.lv

Rīgā patruļpplicijas aiztur vīriešus. Pie automašīnas pasažiera atrasti divi maisiņi ar, iespējams, amfetamīnu, kā arī tabletes un elektroniskie svari, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Bruņinieku ielā patrulējošie likumsargi pamanīja kādu vīrieti. Viņš steidzīgi skrēja pāri ielai un pēkšņi no viņa kabatas izkrita šļirce. Vīrietis ātri iesēdies ielas malā stāvošajās “Volkswagen” automašīnas pasažiera vietā. Auto uzsāka braukt. Likumsargiem steiga un redzētā šļirce radījusi pamatotas aizdomas, lai nolemtu automašīnu apturēt.

Autovadītājs paklausījis, un braucamrīks ticis apturēts pēc pirmā likumsargu pieprasījuma. Policisti ievērojuši, ka transportlīdzeklī abi vīrieši ļoti uztraukušies. Vīrietis, kurš iepriekš steidzies Bruņinieku ielā, tagad mēģināja izvairīties no likumsargiu skatieniem, kā arī viņa pieri klāja sviedri. Ņemot to vērā, likumsargi pārbaudīja abus vīriešus.

Raidījums vēsta, ka pie pasažieri atrasti divi prāvi maisiņi ar, domājams, amfetamīnu, kā arī nezināmas izcelsmes tabletes, kas nosūtītas uz ekspertīžu centru. Konstatēti arī elektroniskie svari. Vairāk uzzini, skatoties raidījuma “Degpunktā” sižetu.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
Bebrs
Newest Oldest Most Voted
Bebrs
Guest
Bebrs

Vai elektroniskie svari ir aizliegti? 🙂


Jaunākās

To Top