Seko mums

Dažādi

Likumsargi aptur “BMW” ar četriem jauniem likuma pārkāpējiem

foto: skaties.lv

Naksnīgajā Rīgā jauniešu “ballīti” izjaukusi policijas automašīnas parādīšanās spēkrata atpakaļskata spogulī, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Galvaspilsētā ap plkst. 2.30 naktī, likumsargi ievērojuši kādu 5. sērijas “BMW” automašīnu, kas veikusi aizdomīgus manevrus. Lāčplēša ielā policisti apturējuši šo spēkratu.

Pieejot pie automašīnas un uzsākot sarunu, policija manīja, ka auto atrodas manāmi iereibuši četri jaunieši. Pēc brīža notikuma vietā ieradās papildu policijas ekipāža, kā arī ceļu policija. Bija manāms, ka visi jaunieši ir sasmērējušies ar krāsu baloniņiem, kā arī pašā transportlīdzeklī tika konstatēti krāsu baloniņi. Tas liecināja, ka apturētā automašīnā sēdošie pilsētas teritorijā ir veikuši “grafiti darbus”.

Automašīnas salonā, kādā somā arī konstatēta burciņa, kurā atradās augu maisījumi, jeb marihuāna. Noskaidrots, ka pats autovadītājs to ir smēķējis. Vairāk uzzini, skatoties raidījuma “Degpunktā” sižetu.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

1
Izsaki savas domas...

avatar
1
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1
Audris
Newest Oldest Most Voted
Audris
Guest
Audris

“BMW” Ar lieleim un pēdiņās un virsrakstā, Latvijā nav problēmu ar bmw vadītājiem, bet gan ar personīgo viedokli tendētiem žurnālistiem.


Jaunākās

To Top