Seko mums

Dažādi

Likumsargi aizturējuši dzērājšoferi no Indijas

foto: skaties.lv

Likumsargi ar līdzcilvēku iesaistīšanos aizturējuši iereibušu Indijas pilsoni, kurš devies no “Sēnītes līdz Rīgai, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Reģionālās pašvaldības policijas Inčukalna nodaļas priekšnieks Māris Jurēvičs stāsta, ka likumsargi saņēmuši informāciju par to, ka uz autoceļa A2 no Siguldas puses virzienā uz Rīgu dodas transportlīdzeklis “Mazda”. Novērots, ka automašīnas vadītājs brauc nepārliecinoši, tādējādi radās aizdomas, ka vīrietis sēdies pie stūres reibumā. Policisti panākuši automašīnu vēl pirms tā iebraukusi Rīgā. Taču ne sirēnas, ne bākugunis nepārliecināja iereibušo šoferi apstāties ceļmalā. Par spīti aizmugurē braucošajam operatīvajam spēkratam, vīrietis bija nolēmis turpināt braucienu, taču pēkšņi kāds garāmbraucējs, ar savu busu nobloķēja dzērājšoferim ceļu.

Ekrānuzņēmums, Degpunktā

“Transportlīdzekļa vadītājs bija Indijas pilsonis, kurš policijas darbiniekiem varēja uzrādīt tikai uzturēšanās atļauju. Sarunas gaitā policijas darbinieki sajuta alkoholam līdzīgu smaku transportlīdzekļa vadītāja izelpā, līdz ar to pieņemts lēmums uz notikuma vietu izsaukt ceļu policiju,”

tā skaidro Reģionālās pašvaldības policijas Inčukalna nodaļas priekšnieks.
Ekrānuzņēmums, Degpunktā

Autovadītāja izelpā konstatētas vairāk nekā divas promiles alkohola. Policistiem ir aizdomas, ka vīrieša Indijā izdotā autovadītāja apliecība ir viltota. Pašlaik turpinās izmeklēšana. Vairāk uzzini, skatoties raidījuma “Degpunktā” sižetu.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top