Seko mums

Aktuāli

Līgo svētku laikā policija veiks pastiprinātu satiksmes drošības uzraudzību

Foto: F6

Lai nodrošinātu sabiedrisko kārtību un ceļu satiksmes drošību no 21. līdz 25. jūnijam policijas darbinieki veiks pastiprinātu sabiedriskās kārtības un ceļu satiksmes drošības uzraudzību, informē “Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde”.

Kā policija ziņo, iespēju robežās tiks veiktas pārbaudes ar mērķi atklāt transportlīdzekļa vadītājus, kuri vada transportlīdzekli, būdami alkohola, narkotisko vai citu apreibinošo vielu ietekmē, kā arī tiks kontrolēts atļautais braukšanas ātrums. Tāpat svētku laikā policija pievērsīs pastiprinātu uzmanību mazāk aizsargāto ceļu satiksmes dalībnieku – gājēju, velosipēdistu, mopēdu un motociklu vadītāju izdarītiem pārkāpumiem.

Likumsargi atgādina, ka par automašīnas vadīšanu reibumā piemēro naudas sodu līdz pat 1400 eiro, atņem transportlīdzekļa vadīšanas tiesības no sešiem mēnešiem līdz četriem gadiem un var arī piemērot administratīvo arestu uz vairākām diennaktīm.

Arī līdzcilvēkiem ir liela ietekme, lai atturētu savu radinieku vai draugu no sēšanās pie stūres reibumā, tādēļ policija aicina ikvienu rūpēties par tuvumā esošajiem cilvēkiem. Ja neizdodas atturēt kādu no braukšanas reibumā, ir nekavējoties jāziņo, zvanot pa tālruni 110.

Lai arī valstī ir atcelta ārkārtējā situācija, brīvdienās tiks veikta sabiedriskās kārtības un satiksmes drošības uzraudzība vietās, kur ir iespējama cilvēku pulcēšanās, īpašu uzmanību pievēršot maksimāli pieļaujamo cilvēku skaitam pasākuma norises vietās, un to savstarpējās distances ierobežojumu ievērošanai.

Avots: Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde

3
Izsaki savas domas...

avatar
3
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0
Policija nākusi klajā ar būtisku paziņojumu par gaidāmajiem Līgo svētkiem - Būtiski ikvienam - Starpbridis.lvPolicija ir nākusi klajā ar paziņojumu par gaidāmajiem Līgo svētkiem - Būtiski ikvienam - Starpbridis.lvPolicija nākusi klajā ar paziņojumu par gaidāmajiem Līgo svētkiem - Būtiski ikvienam - Starpbridis.lv
Newest Oldest Most Voted
trackback

[…] Avots […]

trackback

[…] Avots […]

trackback

[…] Avots […]


Jaunākās

To Top