Līgo svētku brīvdienās, braucot pie stūres, pieķerti 83 dzērājšoferi


Līgo svētku brīvdienās, braucot pie stūres, pieķerti 83 dzērājšoferi

Aizvadītajās svētku brīvdienās no 21.jūnija līdz 24.jūnijam par braukšanu alkohola reibumā likumsargi noformējuši 83 administratīvā pārkāpuma protokolus, ziņo Valsts policijā.

Pēc Valsts policijas datiem, no 21.jūnija līdz 24.jūnijam kopā Latvijā reģistrēti 294 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas 67 personas. Kopumā šajā laika posmā ir noformēti 2048 administratīvo pārkāpumu protokoli. Pieci no tiem ir attiecināmi par agresīvu braukšanu, taču pārējie 970 – par atļautā ātruma pārsniegšanu.

Divi administratīvā pārkāpuma protokoli bija sastādīti par braukšanu narkotisko vielu iespaidā. Taču 83 protokoli noformēti par braukšanu alkohola reibumā, no kuriem vairāk nekā puse bija autovadītāji virs 1,5 promilēm. Kā jau iepriekš ziņojām, Satiksmes uzraudzības un koordinācijas biroja priekšnieka vietnieks Andris Locs stāstīja, ka lielākoties pie stūres reibumā sēdušies autovadītāji no 31 līdz 45 gadu vecuma grupā, taču attiecībā uz promiļu daudzumu – vēljoprojām brauc autovadītāji ar lielām promilēm, sākot ar 1 vai 1,5 promilēm.

Arī šodien, 25.jūnijā policija turpina pastiprināti uzraudzīt ceļa satiksmi, lai svētku svinētāji, braucot mājās no svētkiem, nesēstos pie stūres alkohola reibumā.

Avots: sadursme.lv

Izsaki savas domas...

avatar
Citi šobrīd lasa: