Seko mums

CSNg

Lietuvā avārijas notikuma vietā “samīca” policijas auto

foto: Reidas TV

Sestdien 25.aprīļa pēcpusdienā ap plkst. 17.00 Klaipēdas rajonā, ceļa posma Klaipēda-Viļņa 15.kilometrā, automašīna “VW Passat” uz ceļa braucamās daļas ietriecās Klaipēdas apriņķa piederošajai policijas dienesta automašīnai “Skoda Octavia,” ziņo Lietuvas mediji.

Tajā pašā vietā, tikai ceļa otrā pusē – virzienā uz Klaipēdu, bija noticis negadījums – mikrobusa “Peugeot” un automašīnas “Honda” sadursme. Amatpersonas, braucot garām, ieraudzīja negadījumu un no automašīnas “Honda” izvilka cietušu cienījama vecuma sievieti. Pagrieziens uz šosejas bija tālu, tāpēc policijas darbinieki atstāja dienesta automašīnu ar ieslēgtām gaismām un trauksmes signālu un skrēja palīgā.

Kamēr amatpersonas stāvēja ceļa malā, aptuveni pēc 15 minūtēm “Skoda Octavia” dienesta automašīnā ietriecās “VW Passat” markas automašīna. No likumsargu automašīnas maz, kas bija palicis pāri. Paši policisti avārijā netika ievainoti.

Automašīna “VW Passat”, kuru vadīja ietriecās automašīnā “Skoda Octavia”, un pēc tam arī ceļa labajā pusē “Peugeot Partner” automašīnā. Negadījumā tika ievainots automašīnas “VW Passat” vadītājs, un divi pasažieri no kuriem viens bija aptuveni 12.gadus vecs bērns.

foto: Reidas TV
Avots: 15min.lt

2
Izsaki savas domas...

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
EgonsFuck Recent comment authors
jaunākais vecākā populārākā
Egons
Guest
Egons

Un cik daudz laika vajadzētu, vai kas būtu izmainījies ja policists būtu novietojis savu mašīnu trases.malā

Fuck
Guest
Fuck

Fuck the stupid police.. I..


Jaunākais

To Top