Liepājas tehniskās apskates stacijā nodrošinās “Rally Liepāja” sacīkšu auto pārbaudes


Liepājas tehniskās apskates stacijā nodrošinās “Rally Liepāja” sacīkšu auto pārbaudes
Publicitātes foto / CSDD

Jau astoto reizi Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) nodrošinās “Rally Liepāja” sacīkšu auto pārbaudes. Ņemot to vērā piektdien, 14. augustā nestrādās Liepājas tehniskās apskates stacija, informē CSDD.

Liepājas un tās apkārtnes vieglo un kravas auto īpašnieki aicināti savu spēkratu tehnisko apskati veikt Grobiņas tehniskās apskates stacijā, Krasta ielā 12a, darba laiks: pulksten 8.30-17.00, kā arī jebkurā citā tehniskās apskates stacijā. Apskatei iespējams pieteikties arī iepriekš CSDD e-pakalpojumos https://e.csdd.lv/tapier/ vai pa tālruni 67025777. CSDD atgādina, ka apskati atļauts veikt arī pirms datuma, kas norādīts uz tehniskās apskates uzlīmes.

CSDD informē, ka transportlīdzekļu reģistrācijas un vadītāju kvalifikācijas pakalpojumus CSDD Liepājas KAC, Brīvības ielā 148, 12.augustā būs iespējams saņemt kā ierasts. Darba laiks: pulksten 8.30-17.00 (eksāmeni notiek pēc iepriekšēja pieraksta, tālrunis: 63489184).

Pateicoties iepriekšējo gadu profesionālai un sekmīgai sadarbībai, CSDD jau astoto reizi nodrošinās “Rally Liepāja” sacīkšu auto pārbaudes. 

Avots: CSDD

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: [email protected]. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: