Seko mums

Dažādi

Liepājas stāvlaukumā vietu aizņem pamestas un sapelējušas automašīnas

foto: skaties.lv

Pie Liepājas autoostas mēnešiem ilgi stāv autovadītāju novietotās un acīmredzot vairs nevajadzīgās automašīnas, kas aizņem tikai vietu stāvlaukumā. Automašīnu salonos jau redzams pat pelējums, vēsta raidījums “Bez Tabu”.

Kā noskaidrots viena no automašīnām stāvlaukumā pamesta kopš ziemas, taču otra stāvlaikumā parādījusies nesen. Pienākot pie automašīnām redzams, ka tās ir pamatīgi sarūsējušas un tām ir arī sapelējis salons. Pašā autoostas priekšā vietu aizņem arī pamesta automašīna no Lietuvas.

Ekrānuzņēmums

Valsts policijas pārstāve Madara Seršņova skaidro, ka neviens Valsts policijā neesot interesējies par divām automašīnām, vienai no tām ir Lietuvas reģistrācijas numurzīme. Taču policijai grūtības sagādājis noskaidrot informāciju par trešo automašīnu, jo numurzīmes tai ir noņemtas.

Ekrānuzņēmums

“Mēs saņēmām šonedēļ informāciju, ka ir pamesta automašīna, un ir atstāts paziņojums, ka 45 dienu laikā šī automašīna ir jāpārvieto vai jāsavāc. Un, ja tas netiks izdarīts 45 dienu laikā, tad šī automašīna tiks evakuēta uz maksas stāvlaukumu.”

tā Kaspars Vārpiņš, LPP analītiskās nodaļas priekšnieks

Iepriekš policijas redzeslokā nonākušas arī citā stāvlaukumā ilglaicīgi novietotie transportlīdzekļi. Tad, kad par tiem bija saņemtas sūdzības, automašīnu īpašnieki tās pārvietojuši, un nu vairs tās netraucē, tādējādi neesot pamata tām pielikt brīdinājumu par evakuāciju. Pašvaldības saistošie noteikumi paredzot, ka pamats brīdinājuma izteikšanai esot tad, ja policijā ir saņemtas pretenzijas. Vairāk skaties “Bez Tabu” sižetā.

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: skaties.lv/Bez Tabu

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top