Seko mums

Kurzemē

Liepājā uzņēmēja transportlīdzeklī ievietots spridzeklis

foto: skaties.lv

Liepājā 14.oktobra rītā ap plkst. 6.45 policija saņēma izsaukumu uz Liepu ielu, kur. iespējams, kādā spēkratā ievietots spridzeklis. Uz norādīto adresi steidzās operatīvie dienesti un specvienības “Omega” darbinieki. Policija norobežoja teritoriju un uzsāka cilvēku evakuāciju, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Alla, 25. nama, trešā stāva iedzīvotāja, ka atnākuši likumsargi un lūguši izziet ārā no mājas, neko daudz nepaskaidrojot. Sieviete un citi ēkas iedzīvotāji paklausīja policistiem bez ierunām. Pa ceļam uz izeju sieviete redzēja sava kaimiņa Andreja transportlīdzekli, kuru ielenca specdienesti.

Ekrānuzņēmums, Degpunktā

Alla tobrīd nezināja, ka spēkratā atradās priekšmets, kas apdraudēja visus mājas iedzīvotājus. Tas vietējiem atklājās krietni vēlāk. Uz bruģa redzamās deguma pēdas liecina, ka sprādziens patiešām ir bijis, bet zināmu laiku pirms ieradās operatīvie dienesti, tādēļ ugunsdzēsējiem nekas nebija jāapdzēš.

Ekrānuzņēmums, Degpunktā

Raidījums vēsta, ka laikraksts “Kurzemes Vārds” vēsta, ka “Škoda” pieder uzņēmējam Andrejam Belovam, kas pirms vairākiem gadiem apsūdzēts nodokļu shēmošanā, kā arī pieļauj iespēju, ka spridzeklis ievietots automašīnā atriebības vārdā. Valsts policija skaidros notikušā apstākļus. Pašlaik ir uzsāktd kriminālprocess, kas vainīgajam paredz sodu par noziedzīgu nodarījumu pret īpašumu.

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top