Seko mums

Ziņas Latvijā

Liepājā sadarbībā ar Nacionāliem bruņotiem spēkiem veic pacientes transportēšanu (VIDEO)

foto: sadursme.lv

Pirmdien 20. aprīlī ap plkst. 14.00 pie Liepājas reģionālās slimnīcas stāvlaukumā notika nopietna rosība, kuru katru dienu nemanīsi.

Video redzams, kā Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests no operatīvā transportlīdzekļa pārved pacientu uz helikopteri. Sadursme.lv vērsās attiecīgajās iestādēs pēc informācijas, lai uzzinātu vairāk!

Ziņu portālam Sadursme.lv Natliekamās medicīniskās palīdzības dienests skaidro, ka 20.aprīlī NMPD Specializētās medicīnas centra mediķi, sadarbībā ar Nacionāliem bruņotiem spēkiem (NBS), ar helikopteru no Liepājas reģionālās slimnīcas uz Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcu Rīgā transportēja pacientu ar ļoti smagu saslimšanu. Helikopters tika izmantots, jo pacientam ārstu speciālistu palīdzība bija nepieciešama nekavējoties.

“Pacientei bija nepieciešama steidzama transportēšana uz Paula Stradiņa
klīniskās universitātes slimnīcu sakarā ar dzīvību apdraudošu
sirds-asinsvadu slimību,”

informē, Liepājas reģionālās slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste.

NMPD preses pārstāvji skaidro, ka vidēji vienu līdz divas reizi mēnesī Specializētās medicīnas centra mediķi ar helikopteru pacientus no reģionālajām slimnīcām vai no prāmja Baltijas jūrā nogādā specializētās klīnikās Rīgā. Dzīvības apdraudējuma gadījumā pie ļoti smagām saslimšanām vai ļoti nopietnām traumām helikopters ik gadu tiek izmantots līdz pat 20 reizēm.

Sadursme.lv komanda novēl pacientei drīzu izveseļošanos!

Avots: sadursme.lv

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākais

To Top