Seko mums

Rīgā

Lielvārdes un Biķernieku ielas krustojumā jau atkal notikusi avārija

foto: skaties.lv

Otrdien 30.jūnija pēcpusdienā Rīgā, Lielvārdes un Biķernieku ielu krustojumā noticis kārtējais ceļu satiksmes negadījums. Avārijas rezultātā viens cilvēks ir cietis un nogādāts medicīnas iestādē, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Šoreiz brauktuvju savienojumā ceļu nesadalīja “Audi” un “Opel” markas spēkrati. “Audi” vadītāja nenoliedz, ka kļūdījusies, jo tobrīd bija pārliecība, ka pretī braucošie jau apstājušies un ir droši veikt manevru. “Šeit ir ļoti traks krustojums īstenībā. Nepamanīju to mašīnu, aklā zonā bija. Es griezos no Lielvārdes ielas uz Biķernieku ielu un vienkārši neredzēju, likās ka drīkstu braukt,” skaidro vadītāja.

Lai minētajā krustojumā cilvēki neapmulstu un nebūtu tik daudz ceļu satiksmes negadījumu, raidījums “Degpunktā” uzsver, ka kā viens no risinājumiem varētu būt kreisās papildsekcijas uzstādīšana luksoforos, jo tad spēkrati manevru veiktu brīdī, kad braukšana taisni būtu liegta ar luksofora pamatsekcijas sarkano gaismu.

Sadursme.lv aicina! Sūti savu reportāžu video vai stāsta veidā par kādu no Tev šķietami aktuālajām problēmām uz mūsu e-pastu: sadursmeredakcija@gmail.com. Tavas domas tiks uzklausītas un, iespējams, arī publicētas mājas lapā un soc.tīklos!

Avots: skaties.lv/Degpunktā

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top