Seko mums

Ieteikumi

Lielākajā daļā ceļu remontdarbu ir sācies tehnoloģiskais pārtraukums- lietus gadījumā grants ceļi var zaudēt nestspēju

Lielākajā daļā ceļu remontdarbu ir sācies tehnoloģiskais pārtraukums. Atbilstoši meteorologu prognozēm, šonedēļ ir iespējamas ilgstošas lietavas, to rezultātā grants ceļi var zaudēt nestspēju.

Šīs nedēļas sākumā plānots pieslēgt apgaismojumu visa Jūrmalas šosejas (A10) remontdarbu posmā, un nedēļas vidū tiks atvērtas satiksmei abas brauktuves. Arī ziemas periodā tur saglabāsies ātruma ierobežojums 70 km/h.

Vidzemes šosejas (A2) posmā no Garkalnes līdz Sēnītes mezglam satiksmei ir atvērtas abas brauktuves, t.i. divas joslas katrā virzienā. Satiksme pa Valmieras šoseju (A3) līdz 15. novembrim vēl tiks organizēta, izmantojot Sēnītes mezgla rotācijas apli. Visā objektā ātrums ziemas tehniskā pārtraukuma laikā būs 70 km/h, bet Sēnītes mezglā vietām arī 50 km/h.

Sinoptiķi sola salīdzinoši siltu, bet lietainu laiku, tas ietekmēs grants autoceļu tehnisko stāvokli. Ilgstoša lietus laikā grants ceļi pārmitrinās, zaudē nestspēju un uz tiem intensīvāk veidojas bedres, ceļi kļūst grūti izbraucami.

Uz autoceļiem tiek ieviesti masas ierobežojumi, t.i. liegums pārvietoties transportam, kas ir smagāks par 10 tonnām. Aizliegums paliek spēkā līdz brīdim, kad ceļš ir apžuvis un to var kvalitatīvi sakārtot.

Lielākie satiksmes ierobežojumi būvdarbu laikā:

Vidzemē

  • Uz autoceļa Rīga–Ērgļi (P4) pirms Ērgļiem trīs luksoforu posmi un ātruma ierobežojums 50 km/h, posmu var šķērsot 20 minūtēs;
  • Autoceļa Inčukalns–Ropaži–Ikšķile (P10) posmā no Ikšķiles līdz Tīnūžiem divi luksoforu posmi, ātruma ierobežojumi, ceļā jāpavada 20 minūtes.

Kurzemē 

  • Uz autoceļa Ventspils–Kuldīga–Saldus (P108) posmā no Ventspils līdz pagriezienam uz Zirām seši luksoforu posmi, ātruma un platuma gabarītu ierobežojumi, nepieciešama aptuveni pusotra stunda būvdarbu posma izbraukšanai.

Latgale

  • Saistībā ar pārbūvi slēgta satiksme Zīlānu ielā posmā no Slimnīcas ielas līdz Ķieģeļu ielai. Apbraucamais ceļš organizēts pa Rēzeknes ielu. Ātruma ierobežojums 30 km/h un 50 km/h.
Avots: lvceli.lv

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākais

To Top