Lielā steigā kāds braucējs citas autovadītājas spēkratu noved līdz iestūrēšanai grāvī


Lielā steigā kāds braucējs citas autovadītājas spēkratu noved līdz iestūrēšanai grāvī

11.janvāris daudziem autovadītājiem lika atcerēties iemaņas braukšanai ekstrēmos apstākļos, un, kā izrādās, ne visi stūrētāji spēja sakoncentrēties šim uzdevumam, arī uz Rīgas apvedceļa kāds autovadītājs tā steidzās, ka izdarīja lāča pakalpojumu jaunai sievietei, kuras auto beigu beigās nonāca grāvī, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Vakar uz Rīgas apvedceļa, pavisam netālu no Jelgavas šosejas notikušais negadījums ir labs piemērs tam, ka ne labas ziemas riepas, ne piesardzība uz ceļa, nav 100% garants tam, ka nonāksiet savā galamērķī kā plānojat. Linda, ceļā devusies no Ķekavas un stūrējusi uz darbu, kad negadīti, tieši viņas ceļā, izniris kāds auto.

“No Plakanciema puses viens, tā teikt, ļoti “jauks” braucējs man izlīda tieši priekšā uz ceļa tik tuvu, ka es nekad nebūtu iedomājusies, ka viņš griezīs ārā. Izvairoties no sadursmes, es viņu apbraucu, bet tad slideno ceļu dēļ es iebraucu grāvī un apgāzos,” “Volvo” vadītāja Linda.

Diemžēl, kas tad atradies pie otra auto stūres, Linda nezina. Mirklī, kad atguvusies, otrs vadītājs, visticamāk, pat nepiebremzējot, lai pārliecinātos vai ar avarējušajā auto sēdošajiem viss kārtībā, jau bija pametis notikuma vietu.

“Paldies cilvēkiem, kas palīdzēja izvilkt mašīnu no grāvja, bet tas cilvēks, kas vienkārši aizbrauca prom.. Man trūkst vārdu,” viņa saka, pateicoties citiem cilvēkiem, no kuriem daudzi viņai palīdzēja, piestāja, izvilka viņas spēkratu laukā no grāvja. Kāda sieviete viņai ļāvusi pasēdēt savā auto, lai nesalst, iekams cietusī sagaidijusi evakuatoru un policiju.

Šī rīta negadījumu īpaši nepatīkamu padara fakts, ka jaunās sievietes auto nav “Kasko” apdrošināšanas. Tamdēļ, ja neizdosies atrast vaininieku, auto remonta darbu izmaksas neviens nekompensēs. Tādēļ, ja Jums ir kādi materiāli, kas var atklāt patiesību, lūdzu, padalieties ar tiem, nododot tos Valsts policijas Satiksmes noziegumu izmeklēšanas biroja darbiniekiem.

Savukārt, visiem citiem, “Degpunktā” var ieteikt auto uzstādīt video – reģistratoru. Tas kaut nedaudz uzlabo šofera izredzes strīdīgās situācijās pierādīt savu taisnību.

Avots: skaties.lv

3
Izsaki savas domas...

avatar
1
2
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3
VārdsfedjaVārds
Newest Oldest Most Voted
Vārds
Guest
Vārds

Šaubies, neapdzen! Pret pašas nemākulību te pat videoreģistrators nelīdzēs. Izvairījos nesen no stirnas, kas bīstami tuvu ganījās nosnigušajam ceļam pie malas, auto sanesa nekas traks, iztaisnoju un braucu tālāk. Paša rīcība ar stūri nevar būt ar negaidītām sekām.

fedja
Guest
fedja

Duraks tu esi, pilnīgs.

Vārds
Guest
Vārds

Bija laiks apdzīt, tātad bija laiks arī bremzēt. Ja jau neaizķēra apdzenot, liecina, ka saslīdēja jau pēc tam atgriežoties joslā vai vispār fleitē, jo telefonā sēdēja.

Citi šobrīd lasa: