Lēdurgas kapos neadekvāts busa vadītājs taranē pieminekļus un izbraukā kapa vietas (video)


Lēdurgas kapos neadekvāts busa vadītājs taranē pieminekļus un izbraukā kapa vietas (video)

Nepatīkams atgadījums piedzīvots Lēdurgā, kur neadekvāts kravas mikroautobusa vadītājs iebrauca kapu teritorijā. Ar automašīnu vīrietis pārbrauca pāri kapa vietām, pieminekļiem un pamatīgi izvandīja apstādījumus

Pa Lēdurgas kapiem brauc automašīna, kas taranē pieminekļus, kapu apmales un apstādījumus – apmēram šādi agrā rīta stundā izklausījās iedzīvotāju zvans atbildīgajiem dienestiem.

Busiņa vadītājs līkumoja starp kokiem un pēc ālēšanās kapu teritoriju pamanījās nobraukt vēl dažus kilometrus. Visdrīzāk pārkāpējs spētu aizlaisties vēl tālāk, taču plānus izjauca grāvis. Spēkrats noripoja no uzkalniņa un pamatīgi iestrēga. Bēgšanu vadītājs turpināja kājām līdz nozuda mežā.

Likumsargi, atšķirībā no pārgalvja, nolēma nepārbaudīt savu braucamrīku spējas bezceļu apstakļos un ar dienesta spēkratu dziļi mežā nebrauca. Līdz apskādētajam busiņam vīri aizgājuši ar kājām. Vēlāk notikuma vietā ieradās kādas firmas pārstāvis, jo ”Volkswagen” izrādās pieder uzņēmumam un visticamāk, nepatikšanās iekļuvis viens no tā darbiniekiem.

Par šo faktu Valsts policija ir uzsākusi administratīvā pārkāpuma procesu un tiek pārbaudīta informācija par iespējamo autovadītāju. Tāpāt Valsts policija aicina atsaukties negadījuma aculieciniekus, zvanot pa tālruņa numuru 67829194 vai 110.

Sazinoties ar Lēdurgas kapu pārstāvjiem TV3 noskaidroja, ka neadekvātais šoferis pamanījies pārbraukt pāri divām kapa vietām un sabojāt to apmales, izsist no vietas vienu pieminekli un izvandīt apstādījumus.

Avots: skaties.lv
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Citi šobrīd lasa: