Laupīšana pie Ikea; Skaidra nauda un zelts vairāk nekā 500 000 eiro vērtībā (video)


Laupīšana pie Ikea; Skaidra nauda un zelts vairāk nekā 500 000 eiro vērtībā (video)

Viens no pēdējā laika skaļākajiem noziegumiem – neticami bezkaunīga un pat pārdroša laupīšana, kas notikusi gaišā dienas laikā netālu no tirdzniecības centra “IKEA”. To, kāds varētu būt uzbrucēju guvums un kas par notikušo sakāms policistiem, skaidroja raidījums “Degpunktā”.

Laupīšana, kuras laikā trīs nezināmu ļaundaru rokās nonāca ievērojama naudas summa un citas vērtības, notikusi gaišā dienas laikā stāvlaukuma vidū, starp “IKEA” un tirdzniecības centru “Sāga”. Uzbrucēji izsituši tur stāvošās “Škoda” auto stiklus, salonā iepūtuši asaru gāzi, kas “neitralizējusi” tobrīd vienīgo auto esošo cilvēku, un tad, izmantojot apjukuma mirkli, paņēmuši kārotās vērtības, iesēdušies tumšas krāsas “Audi” un aiztraukušies Juglas virzienā.

Acīmredzot uzbrukums bija tik pēkšņs, ka lielākā daļa apkaimē strādājošo, ko nelāgu pamanījuši vien tad, kad šeit viena pēc otras ieradušās policijas ekipāžas.

Pēc neoficiālas informācijas zināms, ka noziedznieku iegūtās materiālās vērtības ir skaidra nauda un zelts vairāk nekā pusmiljona eiro vērtībā.

Tāpat neoficiāli kļuvis zināms, ka tās piederējušas kādam uzņēmumam, kas nodarbojies ar valūtas maiņu un dārgmetālu tirdzniecību. Taču vismaz pagaidām nekāds oficiāls apstiprinājums šīm ziņām nav gūts.

Policisti aicina atsaukties ikvienu, kurš trešdien laika posmā no plkst. 16:20 līdz 17:30 ir atradies nozieguma vietas tuvumā vai arī ar savu auto, kurā uzstādīts video reģistrators, mērojis ceļu pa Juglas ielu no IKEA līdz Brīvības gatvei.

Tas varētu palīdzēt atrisināt pēdējā laika skaļāko un, vismaz pagaidām, arī neparastāko laupīšanu Latvijā.

Avots: skaties.lv

2
Izsaki savas domas...

avatar
2
0
0
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2
UldisNja
Newest Oldest Most Voted
Nja
Guest
Nja

Nu nezinu, nezinu….. Ja man autiņā būtu tāda mantība, nez vai brauktu pastāvēt pie ikea… Tak gribētos pēc iespējas ātrāk nogādāt kravu drošībā. Nu ja vien nav kāds labāks plāns….

Uldis
Guest
Uldis

Es nestātos tur, kur nav kameru ! Šo es salīdzinu ar padomju laika notikumu par taksista slepkavību. Krasovskis ! Viss bija sarunāts, izņemot vienu… !

Citi šobrīd lasa: