Seko mums

Ārzemēs

Latvija tiek pārstāvēta “Transporta nedēļa 2019” pasākumos Maskavā

Satiksmes ministrijas pārstāvji no 18.-21.novembrim uzturas darba vizītē Maskavā, kuras laikā piedalās “Transporta nedēļa 2019” forumā un izstādē.

19.novembrī, U.Reimanis piedalījās Krievijas transporta ministra J.Ditriha rīkotajās lietišķajās brokastīs transporta ministriem un biznesa pārstāvjiem. Tika izrunātas vairākas tēmas, kā maģistrālās infrastruktūras modernizācijas un paplašināšanas kompleksā plāna realizācijas gaitu; metodes, kā efektīvāk sadalīt riskus starp valsti un biznesu, realizējot transporta infrastruktūras projektus; kā palielināt investīciju ienākšanu reģionālajos projektus; kādi instrumenti veicinās transporta līdzekļu parka atjaunināšanu un transporta loģistikas infrastruktūras kvalitātes uzlabošanu.

Notiks arī protokola parakstīšana, ko parakstīs Transporta darba grupas vadītāji – Satiksmes ministrijas valsts sekretāra vietnieks U.Reimanis un Krievijas Federācijas Transporta ministra palīgs J.Petrovs.

Tematiskajos pasākumos tiks izskatīta virkne jautājumu, kas skar transporta infrastruktūras izbūvi, pārvadājumu kvalitāti, pieejamības un drošības paaugstināšanu, kā arī transporta servisu digitalizācijas jautājumus.

Vizītes ietvaros ir ieplānota Latvijas transporta nozares pārstāvju tikšanās ar Latvijas vēstnieku Krievijā – Māri Riekstiņu, lai pārrunātu nozares aktualitātes un Latvijas un Krievijas divpusējās sadarbības jautājumus transporta jomā.

Avots: sam.gov.lv

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākās

To Top