Seko mums

Amizanti notikumi

Latvijā sludinājumu portālā pārdod vilcienu braukšanas kārtībā

Pagājušā gada nogalē portālā ss.com ievietots interesants sludinājums, kurā par vairāk nekā 300 000 eiro jebkuram ir iespēja nopirkt vai iegādāties uz nomaksu AS “Rīgas vagonbūves rūpnīca” (RVR) vilcienu braukšanas kārtībā.

Saskaņā ar sludinājuma ievietotāju, vilciena lietošanas laiks esot pagarināts līdz 2024. gadam un to iespējams iegādāties uz nomaksu, taču ar termiņu, kurš nav garāks par pieciem gadiem (līdz lietošanas laika beigām).

“Pārdod piepilsētas pasažieru elektrovilcienu “Er2”, kas sastāv no 4 vagoniem. Vilciens modernizēts, atjaunota ritošā daļa un dzinēji, jauni saloni, gaisa kondicionēšana un ventilēšana, moderns sānmezgls un neliels kafijas bārs, […]”, tā sludinājumā.

Šāds ritošais sastāvs, tāpat kā jebkura cita manta, varot būt gan juridiskas, gan fiziskas personas īpašumā un to ir iespējams legāli iegādāties, skaidro Satiksmes ministrijas (SM) sabiedrisko attiecību speciāliste Iveta Kancēna. Iveta arī informēja, ka ritošās daļas pirkšana un pārdošana neesot reti darījumi un konkrētais elektrovilciens iepriekš bijis ekspluatēts Igaunijā.

Savukārt SM pārstāvis Markēvičs norāda, ka šim gadījumam varētu būt divi iznākumi – vilcienu nopērk kāds licencēts pārvadātājs un pēc tam to izmanto teritorijās, kur ir 1520mm platuma dzelzceļš, vai arī tas tiek pārdots detaļās.

Avots: Jauns.lv
avatar

Jaunākais

To Top