Seko mums

Ziņas Latvijā

Latvijā reģistrēti jau 111 saslimušo ar COVID-19

Iepriekšējā diennaktī veikti 528 izmeklējumi personām ar aizdomām par saslimšanu ar Covid-19, infekcija apstiprināta 25 cilvēkiem, ziņo Slimības profilakses un kontroles centrs (SPKC).

Līdz šim Latvijā kopā veikti 3205 izmeklējumi pesonām ar aizdomām par Covid-19. Pašlaik ir apstiptināti jau 111 saslimšanas gadījumi ar COVID-19.

SPKC ir sagatavojis statistikas datu atspoguļojumu par Latvijā apstiprināto COVID – 19 saslimšanas gadījumu skaitu. Pieaugot gadījumu skaitam, dati tiks publicēti Latvijas novadu sadalījumā.

SPKC dati

SPKC ziņo, ka sīkāk datus šobrīd nevar atspoguļot, lai pasargātu konkrētu pacientu no sensitīvo datu izpaušanas. SPKC atgādina, ka lielākajā daļā no vietām, kur tiek fiksēta NMPD brigādes ierašanās spectērpos, analīžu rezultāti ir negatīvi.

SPKC turpina sekot epidemioloģiskās situācijas attīstībai un veiktajiem pasākumiem saistībā ar jaunā koronavīrusa (COVID-19) izraisīto uzliesmojumu.

No pagājušās piektdienas, 13. marta līdz 14.aprīlim Latvijā saistībā ar Covid-19 vīrusu izsludināta ārkārtējā situācija. Šajā laikā noteikti vairāki ierobežojoši pasākumu, lai mazinātu vīrusa izplatību. “Sadursme.lv” jau ziņoja, ka no šā gada 17. marta uz ārkārtas situācijas laiku līdz 14. aprīlim tiek apturēti visi starptautiskie avio, dzelzceļa, jūras un autobusu pasažieru pārvadājumi, kā arī slēgta valsts ārējā robeža.

Avots: arkartassituacija.gov.lv

Izsaki savas domas...

avatar

Jaunākais

Seko mums

To Top